КРЕДИТ ЗА 15 ХВИЛИН

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Терміновий кредит: міф чи реальність?

Трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші. Це можуть бути гроші до зарплати, гроші на яку-небудь незаплановану подію: святкування, хвороба і тд. Не завжди у людини є необхідна сума грошей, і в такій ситуації виникає логічне запитання: де взяти терміновий кредит на карту?

Кредитуванням в Україні займається кілька фінансових структур. Найпоширенішими є банки і МФО (мікрофінансові організації). Поговоримо про кожну установу окремо.

Моделюємо ситуацію, у вас зламався автомобіль, а вам потрібно завтра їхати в поїздку, ви домовляєтеся про ремонт, вже готові викликати евакуатор, щоб відправиться в майстерню, але грошей, на лагодження машини немає. Що робити? Евакуатор прибуде через 15 хвилин. Куди може звернутися людина? Банк. Навіть якщо він і обіцяє терміновий кредит на карту в Україні, то поняття «терміново» в банках категорично відрізняється від дійсного «терміново». Будь-який банк, в будь-якій ситуації зажадає у вас досить об'ємний пакет документів в який може входити:

 • довідка з місця роботи (потрібно бути офіційно працевлаштованим);
 • довідка про доходи, що підтверджує вашу платоспроможність;
 • документи на майно (при великих сумах кредиту, нашій ситуації це навряд чи стосуватиметься);
 • список поручителів;
 • безліч інших фінансових документів.

Крім того, вам потрібно терміново відправитися в банк (нагадуємо, евакуатор вже буде через 10 хвилин), зібравши всі документи зі списку вище. Відстояти там чергу, провести бесіду з кредитним менеджером, пройти глибоку банківську перевірку, яка може проходити і кілька днів, і в кінцевому підсумку все одно залишитися без грошей, так як ви не підійшли по одному з численних банківських пунктів. Все, автомобіль зламаний, евакуатор вимагає кошти за помилковий виклик, поїздка зірвалася.

Де ж реально оформити кредит онлайн на банківську карту в Україні за 15 хвилин? Відповідь - мікрофінансова організація!

Що таке МФО?

МФО є комерційною, небанківської структурою, яка займається видачею позик, в тому числі до зарплати на карту, на лагодження автомобіля, на щойно приїхавший евакуатор.

Головна особливість МФО - мікрофінансові організації працюють тільки з невеликими сумами грошей, які видаються на короткий термін. Найчастіше межа 50000 грн і 30 днів.

А головна відмінність МФО від банку - це швидкість і простота роботи, про які ми поговоримо далі.

Як це працює?

МФО працюють 24/7, тому отримати мікропозику на карту можна цілодобово. І це не пусті слова. Практично всі мікрофінансові організації пішли в інтернет-простір, тим самим спростивши роботу собі і поліпшивши умови для позичальників.

Скориставшись нашим каталогом, легко можна дізнатися, у якій МФО активна послуга «гроші до зарплати онлайн», переглянути всі нові організації, і ті, хто давно функціонують на території України, ознайомитися з усіма умовами, процентними ставками, термінами повернення та тд.

Як оформити позику на карту в Україні? Після вибору вподобаної вами МФО, ви переходите на їх сайт і слідкуєте простій інструкції:

 • проходите процедуру реєстрації;
 • заповнюєте необхідні анкетні дані, надаєте скан-копії або фото документів;
 • за допомогою кредитного калькулятора, розраховуєте суму і термін погашення позики;
 • відправляєте заявку на обробку і протягом 15-30 хвилин вам приходить відповідь, з 90 відсотковою ймовірністю позитивна, і гроші переводяться на карту.

Хто може отримати швидку мікропозику на карту?

Відсоток відмови з видачі мікропозик мінімальний, отримати кредит можуть громадяни, які підходять під наступні категорії:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність паспорта громадянина України;
 • відсутність великих прострочень по минулим позикам;
 • відсутність непогашеної позики в інший МФО.

Для отримання позики не потрібно бути офіційно працевлаштованим, що особливо актуально в нинішній час. З документів, для оформлення мікропозики, необхідно наступне:

 • копія паспорта громадянина України;
 • ІПН;
 • реквізити банківської картки, для перекладу позики.

Повертаючись до нашої ситуації, завдяки такій простій і лояльність процедурі отримання мікропозик, автомобіль відвезуть до майстерні, проведуть ремонт, і його власник відправиться в таку потрібну для нього поїздку!

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою