КРЕДИТ БЕЗ ДЗВІНКА

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Оформити кредит онлайн без дзвінків в Україні

Видачею законних кредитів в Україні займаються всього кілька структур. Найпоширеніші це - банки і мікрофінансові організації (МФО). Чим відрізняється процедура отримання кредиту, необхідні документи і умови для оформлення позики, дізнаємося в даній статті. Більшість людей, які потребують термінових грошових коштів, не звертаються за допомогою в офіційні структури, такі як банки або МФО, а йдуть обхідними шляхами. Причиною таких дій є елементарна боязнь того, що в позиці буде відмовлено. Але багато хто не знає, що є простий спосіб отримати кредит онлайн без відмови і дзвінків.

Якщо говорити про банки, тут з оформленням кредитів справи йдуть серйозніше, ніж в МФО. Отримати кредит в банку дійсно складно. Туди люди звертаються тільки в деяких випадках:

 • якщо вони офіційно працевлаштовані;
 • якщо вони мають ідеальну кредитну історію;
 • якщо кредит потрібен на довгий термін;
 • якщо кредит потрібен на велику суму, наприклад, для покупки будинку, автомобіля або стартового капіталу в бізнесі.

Мікропозики в Україні практично без відмови видають саме мікрофінансові організації, про них і говоримо далі.

Що таке МФО?

Мікрофінансові організації дуже схожі з банками по виду діяльності. Тільки якщо у банку більш розширена сфера, то МФО сконцентровані тільки на видачу мікропозик.

Мікропозика - це невелика сума грошей (до 50 000 грн), яка видається позичальникові на короткий термін (до 30 днів) під певний відсоток. Відмінність і одночасно перевага МФО над банками є те, що дана фінансова структура практично повністю перейшла на роботу онлайн, тому оформити кредит без фото і дзвінків стало ще простіше і доступніше.

Також МФО є небанківською комерційною структурою. Тобто, діяльність у них схожа, але внутрішній розпорядок і сама структура кардинально відрізняються. Якщо банк функціонує в основному на гроші вкладників, то МФО працює за рахунок своїх засновників, які видають власні кошти на свій страх і ризик.

Як оформити кредит онлайн без відмови і дзвінків в МФО?

В МФО у будь-якого охочого взяти в позику є можливість оформити кредит онлайн на карту без відмови терміново, для цього можна скористатися послугами нашого онлайн-каталогу та підібрати підходящу для вас МФО.

Далі, переходимо на сайт мікрофінансової організації і слідуємо простій процедурі реєстрації:

 • вказуємо свої дані;
 • заповнюємо всі обов'язкові поля;
 • надаємо копії або фото документів;
 • за допомогою кредитного калькулятора розраховуємо суму позики і терміни його погашення;
 • відправляємо заявку на обробку і протягом 30 хвилин, без будь-яких дзвінків, отримуємо відповідь, найчастіше позитивну;
 • гроші переводяться на зазначену при реєстрації карту;
 • зверніть увагу, що майже у всіх МФО перший кредит онлайн буде без відсотків.

Хто може отримати позику на карту без дзвінків?

На відміну від банків, в МФО більш лояльно ставляться до вимог з видачі кредитів. У макрофінансовій організації для отримання позики не потрібно бути офіційно працевлаштованим і надавати довідки про доходи. Кредит в МФО можуть отримати:

 • люди у віці від 18 до 65 років;
 • громадяни України;
 • люди, у яких немає великих прострочень по минулим позикам і немає непогашених позик в інший МФО.

Той, хто підходить під ці вимоги, може взяти як кредит онлайн без дзвінків і фото, так і в відділенні мікрофінансової організації.

Список документів для отримання мікропозик в МФО

На відміну від банку, де можуть зажадати довідку з місця роботи, довідку про доходи, список поручителів, податкові декларації і інші фінансові документи, в МФО все набагато простіше. Для оформлення заявки на кредит знадобиться всього 2 документа: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Якщо ви хочете отримати кошти на карту, то необхідно буде надати номер банківської карти.

Мікропозика в МФО це швидкий і легкий спосіб взяти гроші в борг при термінових обставинах!

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою