МФО під час війни

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Військові дії негативно позначились на матеріальному стані громадян України. З метою підтримки населення уряд ухвалив кілька важливих змін, найбільш значущою з яких є можливість не сплачувати неустойку за несвоєчасне виконання фінансових зобов'язань перед банком. Далі поговоримо про те, де взяти гроші на погашення кредиту під час війни, а також обговоримо нові умови надання позик.

Де можна взяти кредит під час війни?

Наприкінці лютого 2022 року практично всі учасники ринку заявили про зупинення найпопулярніших кредитних програм. Першими з радарів зникли іпотечні позики та позики на придбання транспортних засобів. Слідом припинилася видача споживчих кредитів.

Власники кредитних карток зіткнулися із труднощами, пов'язаними з отриманням коштів, вже 25 лютого 2022 року. Абсолютно всі лідери цього виду послуг обнулили до мінімуму ліміт на картах. І ось через 4 місяці банки поступово виходять із анабіозу, пропонуючи своїм клієнтам нові умови видачі грошей.

Сьогодні кредит під час війни в Україні можна оформити не у всіх фінансових установах. Розраховувати на вигідні умови надання коштів не варто. Банки, дбаючи про свої матеріальні інтереси, підвищують ставки через різке зростання ризику неповернення.

Асортимент кредитних програм теж не дуже тішить око: наприкінці травня було відновлено кредитування за найменш ризикованими продуктами, такими як ліміти та овердрафти за картами. Сьогодні багато банків також розглядають можливість повернення розстрочки, проте прогнозувати ймовірність масової активації цього продукту поки що занадто рано.

Військовий стан та кредити в Україні: які банки видають готівку?

Отримати беззаставний кредит на велику суму сьогодні неможливо. Активні бойові дії, непередбачуваний перебіг подій та різке скорочення доходів населення — основні причини відсутності лояльності навіть до найсумлінніших позичальників.

У червні з пропозицією оформити кредитний договір виступили такі банки:

  1. 1. Ідея Банк видає не більше ніж 57500 грн. на період, що не перевищує 36 місяців.
  2. 2. Ощадбанк оформляє кредити у сумі до 250 тис. грн. терміном до 60 місяців.
  3. 3. Райффайзен Банк розглядає заявки на суму не більше ніж 1 млн грн.

Зрозуміло, оформити позику під час війни можуть лише особи з ідеальною кредитною історією. Для цього потенційному позичальнику необхідно надати довідку про розмір доходів за останні 6 місяців. Також клієнтам варто врахувати, що під час підписання договору працівник банку пропонує застрахувати життя та майно. Якщо раніше відмова від оформлення поліса просто збільшувала розмір річної ставки, то сьогодні таке небажання може спричинити неможливість укладання кредитної угоди через високі ризики.

Кредит на картку під час війни

Універсальний Банк (monobank) - один із небагатьох, хто практично відразу зважився збільшити ліміти на кредитних картках своїх клієнтів. На сьогоднішній день навіть у позичальників, які мають ідеальну історію, встановлений ліміт 10 тис. грн. Питання збільшення цієї суми поки що не розглядається правлінням банку.

Райффайзенбанк, на відміну свого основного конкурента, не наважився проявити лояльність до своїх клієнтів. Українська донька австрійської банківської групи без попередження анулювала ліміт і практично одразу виставила борг за раніше отриманими сумами.

Де взяти кредит під час війни?

Кредити та військовий стан в Україні — два тісно пов'язані між собою поняття. Бойові дії не лише порушили звичний устрій життя українців, а й негативно вплинули на кредитні історії більшості з нас.

Незважаючи на те, що уряд країни скасував штрафні санкції за несвоєчасне виконання договірних зобов'язань, інформація про порушення графіку щомісячних платежів все одно фіксується в історії платоспроможності.

Для багатьох громадян країни звернення до МФО під час війни в Україні стало єдиним способом отримання коштів. Незважаючи на мінімальні вимоги до особи позичальника, співпраця з такими організаціями має свої недоліки:

  • високі відсотки;
  • необґрунтовано суворі штрафні санкції;
  • невигідні клієнтові умови кредитування.

Також варто врахувати, що мікрофінансові організації – не найсумлінніший учасник ринку кредитування. Якщо банки, “стиснувши зуби”, слухняно виконують вимоги законодавця, представники МФО під час війни намагаються знайти можливість притягнути позичальника до відповідальності всіма можливими засобами.

На сьогодні вже було зафіксовано кілька випадків, коли співробітники виконавчої служби відкривали виконавчі провадження на підставі заяви представника мікрофінансових організацій. Цей факт говорить лише про те, що мікропозики під час війни в Україні є дієвим способом покращити своє матеріальне становище.

Чи можна взяти кредит онлайн під час війни?

Уряд країни щодня закликає громадян прифронтових областей не виходити з дому без особливої ​​потреби. Саме тому лідери ринку надають своїм клієнтам можливість у режимі онлайн оформити кредит під час війни.

Кошти перераховуються на активну карту позичальника. Це означає, що укласти договір із фінансовою організацією можуть лише чинні клієнти банку.

Знайдено компаній з 48 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою