КРЕДИТ БЕЗРОБІТНИМ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Банки України

Банки України працюють таким чином, щоб повністю убезпечити себе від втрат коштів. Банківські структуру працюють на оборотних коштах: кредити, депозити, соціальні виплати (зарплати, пенсії, стипендії), всілякі посібники та інші гроші вкладників. Тому отримати кредит безробітному в банку нереально.

Будь-який банк України має приблизно однакові критерії відбору. Для отримання кредиту потрібно:

 • бути офіційно працевлаштованим;
 • підтвердити своє місце роботи довідкою або дзвінком керівнику;
 • надати довідку про доходи, що підтверджує вашу платоспроможність, або податкову декларацію;
 • дати список поручителів;
 • в деяких випадках, надати документи на майно.

Але в житті може трапитися всяке, людина може залишитися без роботи, і при цьому терміново потребувати грошей. Де взяти кредит безробітному? Які структури дають кредит безробітним і на яких умовах? Відповіді на ці питання отримаємо в цій статті.

Що таке МФО?

Йтиметься про мікрофінансові організації, і неспроста. Адже це саме та структура, де можна оформити швидку позику безробітним. МФО працюють з невеликими сумами грошей (20 000 - 50 000 грн), які видаються в позику під певний відсоток на невеликий термін (до 30-45 днів). Зручні МФО, в першу чергу, своєю доступністю і простотою. Мікрофінансові організації бувають трьох типів:

 • ті, хто працюють у відділеннях;
 • ті, хто працюють онлайн;
 • ті, хто працюють онлайн, а також мають відділення.

Найкращий варіант - це третій. Він дає можливість охопити більше населення. З докладним списком МФО, їх умовами кредитування та можливими акціями можна ознайомитися в нашому онлайн-каталозі по підбору МФО.

Також, такі МФО працюють онлайн цілодобово, без свят і вихідних. Тому оформити кредит непрацюючим онлайн можна в будь-який час доби і не виходячи з дому.

Чим же МФО вигідні людям без роботи? Практично в будь-який МФО можна оформити позику безробітним без відмови на карту. Про це говоримо в наступних розділах.

Хто може оформити мікрокредит?

Робота МФО побудована так, щоб охопити якомога більше верст населення. В тому числі тих, хто тимчасово перебуває без роботи і / або потрапили в складну фінансову ситуацію. Оформити мікропозику в МФО можуть:

 • громадяни України;
 • люди у віці від 18 до 65 років;
 • деякі МФО підвищують верхню вікову межу до 70 і 75 років.

Те, що в МФО можна взяти позику безробітним на карту не означає, що структура не проводить ніяких перевірок. У видачі кредиту може бути відмовлено:

 • якщо у вас є великі прострочення по минулим позикам;
 • якщо у вас є не закритий кредит в іншій мікрофінансовій організації.

Випадки відмови трапляються не часто, але трапляється. Зазвичай, відсоток схвалення мікропозик становить 90 відсотків. При підписанні кредитного договору, уважно його прочитайте. У ньому будуть вказані всі умови, суми, терміни погашення, права і обов'язки сторін, форс-мажорні ситуації і штрафні санкції в разі прострочення платежів. Крім того, перший займ в більшості МФО акційний - під 0.01 відсоток! Більш детально з цим можна також ознайомитися за допомогою нашого сайту.

Пакет документів складається з паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та реквізитів банківської картки, на яку, в разі схвалення позики, будуть переведені кредитні кошти.

Як оформити кредит безробітним на карту?

Найпростіше це зробити через інтернет, так як практично всі МФО працюють онлайн. Перейшовши на сайт мікрофінансової організації, вам потрібно буде зареєструватися, заповнивши анкетні дані і надавши фото-копії документів (паспорт, ІПН). Після чого, за допомогою кредитного калькулятора розраховуєте суму позики і терміни його погашення і відправляєте заявку на обробку кредитному менеджеру.

У разі проходження перевірки, протягом 30 хвилин займ буде схвалений і кошти переведуть на карту, зазначену при реєстрації.

Знайдено компаній з 37 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою