НА КАРТКУ БЕЗ ВІДМОВИ І ПЕРЕВІРОК

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Кредит на карту без відмови і перевірок в Україні, можливо?

Кредитуванням в Україні на офіційному рівні займаються банки і мікрофінансові організації (МФО). Безвідмовні кредити найчастіше видають в МФО. Саме в МФО ви зможете з 90-відсотковою ймовірністю оформити кредит онлайн, швидко і без відмови. Тому відповідь однозначна - можливо!

Найчастіше, швидкими позиками користуються, наприклад, якщо потрібно взяти терміново ноутбук в кредит, потрібні гроші до зарплати, або ж необхідна якась сума на торжество, лікування і на інші непередбачені події.

Кому це потрібно і як це робити, з покроковою інструкцією оформлення кредитів онлайн на карту не виходячи з дому, будемо говорити далі.

Де краще взяти кредит в МФО або Банку?

Спочатку потрібно розібратись який саме кредит вам потрібен, для яких цілей, як вам зручніше його отримати, в відділенні або оформити кредит на карту.

Спочатку необхідно визначитися яка буде сума і термін погашення. Також варто звернути увагу, що позичальник повинен бути з кришталево чистою кредитною історією і офіційно працевлаштованим, щоб мати шанс на схвалення кредиту в будь-якому банку України.

Чи перевіряють кредитну історію при видачі позики в МФО? Перевіряють, але перевірка в МФО не має стільки критеріїв строгості, на відміну від банків. Тому отримати позику в МФО простіше. Є кілька АЛЕ. МФО може не видати кредит онлайн на карту в 2х випадках: у вас були великі прострочення по минулими позиками або кредитам в банках, або ж у вас є до сих пір непогашений займ, взятий в інший мікрофінансовій організації.

У чому ж головні відмінності банку від МФО?

Отримання кредиту в банку:

 • необхідно бути офіційно працевлаштованим;
 • потрібно надати банку довідку про доходи, документи з місця роботи, податкові декларації та інші фінансові документи;
 • перевірка вашої кредитної історії, платоспроможності може тривати кілька днів;
 • висока ймовірність відмови, так як багато хто не проходять настільки ретельні перевірки з різних причин;
 • за кредитом в банк потрібно звертатися в тих випадках, коли позичальник впевнений в своєму чистому кредитному минулому, коли йому потрібна велика сума на тривалий термін, наприклад: покупка машини, квартири або ж стартовий капітал для відкриття бізнесу.

Швидкий займ на карту без відмови в МФО:

 • йдемо від зворотного, послугами МФО, на відміну від банків, користуються ті, кому потрібна невелика сума грошей на короткий період. В МФО діє правило, чим довше термін повернення грошей, то більше доведеться переплатити.
 • низька ймовірність відмови в кредиті, так як в позиці можуть відмовити лише в двох випадках, описаних вище, або ж при проблемах з документами, про які будемо говорити в наступних розділах;
 • перевірка в МФО перед винесенням рішення займає всього близько 30 хвилин; МФО працюють цілодобово і видають кредити на карту 24/7!
 • мікрофінансові організації не будуть вимагати довідок про доходи та інші фінансові документи, також немає потреби бути офіційно працевлаштованим;
 • 1й кредит в МФО зазвичай йде за акційною ставкою під 0.01%. Ознайомитися з позиками без відсотків списком можна в нашому каталозі.

Головна відмінність і перевага МФО над банками - це можливість взяти кредит на карту протягом півгодини, не виходячи з дому! Як це зробити, поговоримо далі.

Як взяти позику онлайн на карту миттєво в Україні?

Отримати кредит онлайн легко, для початку необхідно визначитися з розмірами суми і терміном погашення кредиту, і вибрати вподобану мікрофінансову організацію. Для цього можна скористатися послугами нашого каталогу.

Після цього потрібно слідувати простій інструкції:

 • пройти реєстрацію на сайті МФО вказавши актуальні дані і надавши, на вимогу необхідні документи (скан-копії);
 • скористатися кредитним калькулятором, який допоможе взяти кредит онлайн, покаже суму майбутніх погашень і їх терміни;
 • після заповнення всіх полів, подання документів, проходить обробка заявки, час обробки даних зазвичай займає до півгодини;
 • оформлення кредиту онлайн на карту з поганою кредитною історією можливо в тих випадках, якщо у позичальника погашені всі минулі позики і по ним не було тривалих прострочень;
 • також перед тим, як підтвердити отримання позики, уважно ознайомтеся з умовами договору: в ньому прописується сума і терміни погашення, форс-мажорні ситуації, права і обов'язки сторін, штрафні санкції в разі прострочення платежів.

Які документи необхідні?

На відміну від банків, де від вас зажадають багато фінансових документів, що підтверджують вашу платоспроможність і офіційне працевлаштування, мікрофінансові організації в свою чергу вимагають пакет документів що складаються з:

 • паспорта громадянина України;
 • ідентифікаційного коду (ІПН);
 • реквізитів банківської карти, якщо кошти будуть перераховуватися туди.

Більш детально ознайомитися з кредитами онлайн в швидко позиках можна в нашому каталозі!

Знайдено компаній з 37 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою