БЕЗ ПЕРЕВІРКИ КРЕДИТНОЇ ІСТОРІЇ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Онлайн кредит без перевірок і дзвінків

Багато хто стикався з ситуацією, коли перед вами постало питання: «Де взяти грошей у борг?». Таке може трапитися з кожним, незалежно від статусу і життєвої позиції. Бракує грошей до зарплати, з'явилася незапланована трата - хвороба, торжество і тд. В даних випадках, при нестачі грошей люди можуть звернутися в кілька місць: до друзів і родичів, банк, мікрофінансові організації (МФО).

Розглянемо другий і третій випадки. Взяти кредит в банку - це значить пройти скрупульозну перевірку кредитної історії і платоспроможності. Банк обов'язково запросить у вас:

 • довідку про доходи;
 • довідку з місця роботи;
 • може з кимось зв'язатися з вашої роботи для підтвердження ваших даних, що багатьом не подобається,тому що деякі не особливо хочуть розголошувати те, що беруть кредит;
 • документи на майно, якщо таке йде в якості застави;
 • список поручителів;
 • податкові декларації та інші фінансові документи.

Для простої позики «до зарплати» занадто багато вимог і перевірок. До того ж схвалення заявки на кредит можна чекати кілька днів, а це особливо незручно, коли кошти потрібні терміново.

У ситуації, що склалася на допомогу приходить МФО. Мікрофінансові організації видають позики терміново, без відмов та перевірок в Україні, працюючи при цьому, цілодобово. Як це працює?

МФО видають невеликі суми грошей (до 50 000 грн) на короткий термін (до місяця), будучи найкращим варіантом, коли кошти потрібні швидко і терміново.

При отриманні позики в МФО позичальникові не потрібно проходити таких довгих перевірок платоспроможності, як в банку, і на роботу (навіть якщо ви працюєте неофіційно) вам ніхто дзвонити не буде. Все що від вас вимагається, залишити заявку на сайті однієї з МФО, надати найпростіший пакет документів, почекати близько півгодини, і з 90 відсотковою гарантією отримати швидку і термінову позику на карту, без будь-яких дзвінків.

Що потрібно для отримання мікропозики в МФО?

Мікрофінансова організація є небанківською фінансовою установою, тому принцип їх роботи кардинально відрізняється від роботи банків. Тому там оформити позику можна навіть тим, хто працевлаштований неофіційно, що особливо актуально в нинішній час.

Для отримання кредиту необхідно:

 • перше, що можна зробити, звернутися за допомогою до нашого онлайн каталогу, де зібрані всі нині працюючі МФО на території України, ознайомитися з їх умовами, і вибрати ту, яка вам сподобалася;
 • є 2 способи: онлайн і в відділенні, вибираємо спосіб, що до вподоби;
 • у відділенні від вас вимагається тільки надати пакет документів, все інше зробить кредитний фахівець;
 • оформляючи позику онлайн, перейшовши на сайт, необхідно пройти просту процедуру реєстрації, надати скан-копії документів, заповнити анкетні дані, за допомогою кредитного калькулятора, розрахувати і вказати необхідну суму і терміни погашення;
 • схвалення кредиту доведеться почекати 30 хвилин, після чого кошти переведуть вам на карту;
 • відсоток відмови в МФО мінімальний!

Хто може отримати позику в МФО?

Оформити кредит без перевірки кредитної історії в Україні за допомогою МФО можуть громадяни, які відповідають таким пунктам:

 • наявність непростроченого паспорта громадянина України;
 • -
 • вік від 18 до 65 (70) років;

Відмовити в позиці можуть в двох випадках:

 • в разі великих прострочень по минулим позикам;
 • в разі відкритої позики в інших мікрофінансових організаціях.

Які потрібні документи?

У деяких випадках отримати моментальний займ на карту без перевірок в Україні можна навіть з поганою кредитною історією, цим МФО і відрізняються від банків. У житті багато що може трапитися, чому в минулому вийшло так, що позичальник прострочив платіж. Для банків це означає хрест на майбутні кредити, в МФО до даних ситуацій відносять більш лояльно.

Для отримання мікропозики в МФО потрібно всього лише надати паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і номер банківської карти, для зарахування коштів.

Але звертаємо вашу увагу на договір. Уважно ознайомтеся з усіма його пунктами. У ньому вказані права і обов'язки сторін, терміни і способи погашення кредиту, форс-мажорні ситуації і можливі штрафні санкції в разі прострочення платежів.

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою