КРЕДИТ ДО 1%

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Що таке МФО?

МФО (мікрофінансова організація) - це комерційна структура, яка є небанківською установою і веде фінансову діяльність, а саме займається видачею мікропозик (до 50 000 грн) на короткий термін (найчастіше до 30 днів). Робота МФО кардинально відрізняється від банків, в першу чергу своєю швидкістю роботи і доступністю для всіх верст населення.

У МФО реально оформити кредит до 1 відсотка в Україні. Банківські кредити відрізняються невеликими річними ставками, але навіть в таких випадках вона буде вище 1-го відсотка. Особливості банківського кредиту полягають в тому, що його, на відміну від МФО видають на тривалий період, і суми позики значно перевищує 50 000 грн. У банках зазвичай беруть кошти на покупку автомобіля, квартири, відкриття власного бізнесу і тд.

Безвідсоткова позика банку не вигідна, тому що кредитування це не єдина сфера зайнятості банків, на відміну від МФО, де кредитування є основним і єдиним напрямком. Якщо вас цікавить реальний кредит без відсотків, вам необхідно ознайомитися з деякими мікрофінансовими організаціями.

Основні відмінності МФО від банків

Основні відмінності банків від МФО можна розділити на кілька підпунктів:

  • мета кредиту;
  • час перевірки;
  • ступінь перевірки;
  • відсоток відмови в кредиті;
  • пакет документів.

Взяти кредит в банку означає, в першу чергу, що у вас бездоганна кредитна історія, і ви пройшли декілька етапів банківських перевірок. Також це означає, що ви офіційно працевлаштовані понад 1го року і підтвердили свою платоспроможність довідкою про доходи або податковою декларацією. Тобто, з перерахованого вище можна зробити висновок, що потрібно сильно постаратися, щоб домогтися успіху в банку.

Хоча б якщо поглянути на пакет документів (довідка з місця роботи, довідка про доходи, документи на майно, список поручителів і тд), тільки він буде говорити про те, що відсоток відмови в кредитах в банку перевищує відсоток схвалення. Абсолютно протилежна ситуація в МФО.

Документи для мікропозики на карту в МФО

З отриманням позики в МФО набагато простіше. Це абсолютно не означає, що в МФО роздають гроші всім підряд і не проводять перевірок позичальників. Перевірки проводяться, але вимоги більш лояльні. Наприклад, мікрофінансова організація відмовить у кредиті, якщо у вас є непогашений займ в інший МФО або були великі прострочення по минулим кредитами. У всіх інших випадках, з 90 відсотковою ймовірністю кредит буде схвалений.

Щоб отримати кредит онлайн до 1% в будь-якій мікрофінансовій організації необхідно надати такі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • реквізити банківської картки.

Ще одною з ключових умов для отримання позики в МФО є вікові рамки. Кредити в основному видають з 18 до 65 років. Ніяких довідок з місця роботи і довідок про доходи від вас вимагати не будуть!

Де взяти онлайн кредит без відмови відразу на карту?

Для підбору кращого кредиту в МФО можна скористатися послугами нашого онлайн каталогу з підбору кредитів. Тут ви знайдете кредити до 1 відсотка, зможете ознайомитися з усіма умовами кредитування, строками погашення позик, обмеженнями за віком і сумі майбутньої мікропозики.

Зверніть увагу, що 1й займ в більшості МФО акційний і процентна ставка складає всього 0.01 відсоток. Також, при оформленні кредиту, уважно читайте договір, в ньому вказані права і обов'язки сторін, терміни і способи погашення позики, описані форс-мажорні ситуації і можливі штрафні санкції в разі прострочення платежів.

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою