ПРО ПРОЄКТ

кредиты онлайн

1. Що таке мікропозика, і чому її варто оформляти?

Останнім часом отримати кредит без довідки про доходи в МФО України - це реальна альтернатива звичним кредитами. Більшість банківських організацій, найчастіше, висувають ряд істотних вимог, які потенційний позичальник не в змозі виконати, або на оформлення договору просто немає часу.

Основна інформація

Мікропозик - схоже з кредитним договором угоду, за якою позичальник отримує кошти в строкове користування, і після закінчення узгодженого періоду зобов'язується їх повернути МФО разом з нарахованими відсотками.

Багато мікрофінансові організації в Україні дозволяють оформити свого роду кредит без паспорта і інших документів, на відміну від банківської організації, яка в обов'язковому порядку зажадає їх. Більш того, потенційному позичальникові навіть не потрібно виходити з дому, щоб отримати необхідну суму кредит на карту. Онлайн кредити широко поширені на території України, і все, що необхідно клієнту - заповнити запропоновану на офіційному сайті електронну форму, вказати паспортні дані і отримати бажану суму.

Чому варто співпрацювати з МФО

Взяти кредіт на карту або отримати гроші готівкою вигідно в мікрофінансової організації по ряду причин:

2. Як правильно вибрати кредитора, щоб отримати вигідно і швидко кредит на карту?

Перше, з чого варто почати потенційному позичальникові - визначитися, де взяти гроші в кредит на карту. Якщо клієнт має достатню кількість вільного часу, може зібрати пакет документів, а також готовий продемонструвати ідеальну кредитну історію, то оформити кредит швидко на карту без відмов можна в банку.

Банківська установа надасть кошти на тривалий період на умовах, які вигідно відрізняються від пропозицій мікрофінансових організацій.

Часто термінова потреба в грошах настає несподівано, і оформити кредит в МФО - швидкий спосіб вирішити тимчасові фінансові труднощі, тим більше, що до позичальників висуваються лояльні вимоги.

Все мікрокредити надаються на короткий період і в порівнянні зі стандартними споживчими кредитами на більш меншу суму. З іншого боку, позичальникові не потрібно збирати величезний пакет документів, підтверджувати офіційний дохід, а також особисто відвідувати офіс МФО.

На що звертати увагу при виборі МФО

В Україні працює величезна кількість безвідмовних МФО, готових надати грошові кошти практично будь-якому охочому, але отримані гроші доведеться повертати, і щоб зробити співпрацю для позичальника комфортним, слід звертатися увагу на:

Слід розуміти, що оформлення швидкої позики в МФО - дієвий спосіб вирішити короткострокові фінансові проблеми. Якщо є потреба в грошах на тривалі період, то краще скористатися послугами банків.

3. Якими способами можна отримати миттєвий позику?

На відміну від стандартних банківських кредитів, способів отримати гроші в кредит в МФО набагато більше. При зверненні в банк за істотної сумою кредиту, клієнтові необхідно особисто бути присутнім для укладення договору, а мікрофінансових організаціях такої необхідності немає. МФО готові надати гроші:

Практично кожне МФО має власний інтернет-сайт, через який відбувається взаємодія з позичальником.

Клієнтові потрібно подати заявку на видачу позики онлайн, вказавши в запропонованій анкеті:

Увага! У деяких МФО для отримання мікропозик на карту без відмови може знадобитися завантажити на сайт скановані копії документів, що засвідчують особу.

У більшості випадків наявність негативної кредитної історії не впливає на рішення МФО про можливість видачі грошей в кредит.

Найбільш оптимальним і зручним способом отримання грошових коштів вважається зарахування міні кредит на карту. Клієнту не потрібно збирати пакет документів, а також витрачати особистий час на візит до офісу МФО. Гроші зараховуються протягом декількох хвилин після схвалення поданої електронної заявки. Ніяких прихованих комісій оплачувати за оформлення позики онлайн оплачувати не потрібно.

4. Миттєвий займ на карту. Про що слід пам'ятати позичальникові в період дії договору?

Оформити мікрокредит на карту можна протягом 10 хвилин, проте простота отримання грошей в борг не повинна присипляти пильність клієнта і породжувати думки про можливість халатного ставлення до фінансових зобов'язань.

Навіть якщо вдалося отримати кредит на карту без перевірок, слід розуміти, що це повноцінні правовідносини, регульовані законодавством України. Інтереси кредитора, також як і позичальника охороняються законом, і в разі їх порушення підуть санкції.

Щоб не виникло проблем в період дії угоди, слід постійно пам'ятати про низку істотних умов.

Термін

Мікрокредит онлайн на карту без відмов надається на обумовлений з клієнтом термін. Якщо перший кредит можливо отримати на безвідсоткових умовах, то подальші позики видаються із зобов'язанням сплатити відсотки за користування грошима.

Позичальнику слід пам'ятати про 2 видах термінів:

Важливо! Оформляти швидкий кредит на карту онлайн рекомендується в тих МФО, де відсутні санкції за дострокове погашення боргу. Деякі мікрофінансові організації замовчують про приховані штрафи або комісіях при оплаті всієї суми позики раніше терміну.

Штрафи і неустойка

МФО вітають прагнення позичальника своєчасного погашати заборгованість по позиці, надаючи індивідуальні умови при наступних зверненнях за грошима. Вихід на прострочення істотно ускладнить взаємини з кредитором, оскільки за кожен день несвоєчасного виконання зобов'язань буде нараховуватися штраф або пеня.

5. Якщо допущено прострочення по позиці онлайн, що робити?

Отримата кредит без відмови на карту з поганою кредитною історією можна в багатьох МФО, однак до таких клієнтів пильну увагу на предмет своєчасного виконання фінансових зобов'язань, тим більше, що у такого позичальника вже були факти прострочень.

Якщо ж в процесі виплати боргу виникли труднощі з оплатою чергового платежу, то слід послідовно і правильно вибудувати подальшу стратегію спілкування з МФО.

Повідомлення кредитора

Не потрібно чекати, коли пройде дата чергового платежу і договір автоматично перейде в категорію прострочених.

Мікрофінансові організації щомісяця стикаються з боржниками, які в силу різних причин не змогли вчасно внести плановий платіж за оформленим кредитом онлайн.

Позичальник повинен завчасно повідомити МФО, що виникли фінансові труднощі, демонструючи свій намір виконати взяті на себе зобов'язання.

Важливо! Неможливість оплатити борг повинна бути обґрунтованою, і в якості підтвердження рекомендується надати в МФО відповідні документи. Це може бути трудова книжка із записом про звільнення, довідка з лікарні про втрату дієздатності.

Способи виходу з ситуації

Ідеальний варіант - знайти гроші для оплати планового платежу, позичивши їх у знайомих або родичів, але якщо такої можливості немає, то можна вчинити інакше.

Другий спосіб вирішити фінансові проблеми - оформити кредит у банку або іншій МФО для погашення діючих зобов'язань. Міра дієва в тому випадку, якщо погіршення матеріального стану носить тимчасовий характер. В іншому випадку боржник отримає ще один прострочений борг з усіма наслідками, що випливають санкціями і штрафами.

Укласти договір реструктуризації. По суті, це обнулення діючих договірних відносин з МФО і укладення нової угоди на більш тривалий термін.

У договорі реструктуризації буде вказано новий графік погашення, а також сума боргу, з урахуванням нарахованих штрафів і пені.

6. Що робить МФО з недобросовісними платниками?

Кредити без відмови з поганою кредитною історією видаються практично всім позичальникам. МФО готові співпрацювати з клієнтами в короткостроковій перспективі. Разом з тим, кількість громадян, які отримай гроші в борг і не прагнуть їх повертати, стає дедалі більше.

Причин такого явища безліч:

Не варто плекати ілюзії щодо того, що МФО працює на винятковому бажанні фінансово допомагати громадянам. Головне завдання - отримання прибутку з виданих швидких кредитів на карту за рахунок сплачених позичальниками відсотків.

У той же час, МФО готове піти назустріч клієнтові, який в силу різних причин не в змозі своєчасно сплатити борг. Якщо позичальник йде на контакт і не ухиляється від зобов'язань, то оптимальне і взаємовигідне рішення буде знайдено.

Нарахування штрафів і пенею - наслідки цього в результаті порушення умов договору. Про можливості застосування таких санкцій позичальник попереджається в момент укладення угоди і від цього піти не вийде. Інший момент, що боржник повністю втрачає інтерес до оплати боргу і тоді вже використовуються інші методи впливу.

Претензійна робота

Онлайн позики на карту цілодобово контролюються системою МФО і в разі виходу на прострочення, відповідальні співробітники починають досудову роботу з клієнтом. Це можуть бути дзвінки, особисте спілкування з клієнтом, а також візити за місцем працевлаштування.

Якщо на даному етапі питання вдається вирішити, то клієнт повертається в графік або спільно з МФО здійснюється пошук виходу із ситуації.

Позовна робота

Якщо спілкування з клієнтом не приносить результату, то МФО вправі звернутися до суду для примусового стягнення заборгованості по міні кредиту. До витрат на обслуговування оформленого позики онлайн і штрафів додаються судові витрати.

Колектори

Продаж «безнадійних» позик в колекторські агентства - останній етап роботи з боржником. З одного боку, якщо клієнт отримав інформацію про передачу його договору в колекторське агентство, то це свідчить про втрату фінансового інтересу з боку МФО.

У таких ситуаціях договір просто продається за мінімальну суму КА. Імовірність повернути гроші не велика, але деякі необізнані клієнти побоюються спілкування з колекторами і добровільно сплачують істотно завищені суми. Ефективних правових методів впливу у КА немає.

7. Які вимоги до позичальників і скільки можна взяти в позики на карту?

Банки, на відміну від МФО, надають кредити, в тому числі іпотечні, на тривалі період часу і істотні суми. При цьому, процентні ставки за договорами істотно нижче, в порівнянні з умовами мікрофінансових організацій.

Головний недолік роботи з банком - строгі вимоги до клієнтів, яким можлива видача кредиту.

У МФО клієнт може отримати кредит готівкою або на карту, навіть з поганою КІ або без офіційного доходу.

На сайтах позик онлайн без відмов відображені типові вимоги до позичальників, і до стандартних відносяться:

Оформити онлайн кредит на банківську карту можна без надання довідки про доходи, наявності офіційного працевлаштування, застав і поручителів.

Іноді можна зіткнутися з додатковими вимогами при оформленні мікропозик на карту:

На яку суму може розраховувати позичальник

Клієнти, вперше звернувся в цілодобові МФО для отримання кредиту на карту можуть розраховувати на суму до 20000 грн. Як правило, максимальний термін дії договору становить не більше 30 днів.

Якщо грошові кошти будуть повернуті без прострочень, надалі клієнту пропонуються більш лояльні умови.

8. Що потрібно знати позичальникові потрібно звернутися до МФО?

МФО - мікрофінансові організації, що надають швидкі позики фізичним особам на банківський рахунок або карту. В Україні діяльність МФО врегульована законодавчо, а компанії, що надають швидкі позики онлайн повинні мати відповідні ліцензії від:

При зверненні в МФО рекомендується переконатися, що компанія працює в правовому полі, що в подальшому полегшить процес захисту власних інтересів і прав, а також вбереже від шахраїв, яких в даній сфері досить багато.

Конкурентні переваги МФО:

Головна перевага - можливість отримати швидкий кредит на карту з поганою кредитною історією. МФО не цікавить фінансове минуле і сьогодення клієнта. При своєчасному виконанні зобов'язань позичальник не тільки може розраховувати на більш лояльні умови, але і істотно виправить ситуацію з КІ, що в подальшому відкриє доступ до кредитів у банку.

Навіть якщо клієнт оформить позику «до зарплати», мікрофінансових організація піде на зустріч і надасть гроші навіть на 1 день.

Єдині недолік - досить високі процентні ставки, однак даний факт компенсується поруч акційних і індивідуальних пропозицій з боку МФО.

9. Як правильно отримати позику онлайн без відмови в МФО України?

Позики онлайн надаються дієздатним громадянам країни, які постійно проживають на території України. Щоб подати електронну заявку, клієнту необхідно завчасно підготувати:

Крім того, буде потрібно активний номер телефону, а також e-mail, до якого у позичальника є доступ, банківська карта будь-якого банку, що діє на території України.

Оформлення онлайн кредиту без відмови відбувається в кілька послідовних етапів:

Важливо приділити увагу підбору підходящої МФО, що відповідає вимогам позичальника. Деякі мікрофінансові організації пропонують перші позики на лояльних умовах. Наприклад, Сashberry готові видати гроші без відмови під 0,01% в день, а максимальна сума обмежена 5000 Грн. В подальшому ліміт буде збільшений, також як і термін дії договору.

Заповнення анкети - найвідповідальніша частина при подачі заявки на онлайн позика. Якщо буде допущена хоча б одна помилка в персональних чи інших даних, то МФО вправі відмовити в наданні грошових коштів без обґрунтування причин.

Ще один момент, на який варто звертати увагу при оформленні мікропозик в МФО онлайн - умови співпраці. Наявність прихованих комісій або платежів істотно нагрузить бюджет позичальника, а після підписання договору відмовитися від його виконання можна буде тільки через суд або з умовою оплати штрафних санкцій.

Cashberry.com.ua

ТОВ "ФК "ІНВЕСТ ФІНАНС" Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, приміщення 103 Телефон: 0(800)600770 Е-пошта: info@cashberry.com.ua Максимальна РПС: 726.35% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 70 3000 ₴ на 3 місяці, комісія 5373 ₴, загальні витрати 8373 ₴, APR 726.35%.

Mycredit.ua

ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ" Адреса: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, 1-Б Телефон: 0(800)214111 Е-пошта: support@mycredit.ua Максимальна РПС: 726.35% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 70 3000 ₴ на 3 місяці, комісія 5373 ₴, загальні витрати 8373 ₴, APR 726.35%.

Alexcredit.com.ua

- ТОВ "АЛЕКСКРЕДІТ" Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Якова Самарського, 12-А Телефон: +38(099)6186464, +38(097)6186464, +38(093)6186464 Е-пошта: mail@alexcredit.com.ua Максимальна РПС: 1070% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 2675 ₴, загальні витрати 3675 ₴, APR 1070%.

Zecredit.com.ua

ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ" Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6 Телефон: +38(098)1886636 Е-пошта: info@zecredit.com.ua Максимальна РПС: 912.5% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.

Creditplus.com.ua

ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА" Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А Телефон: 0(800)753363 Е-пошта: info@creditplus.ua Максимальна РПС: 693.5% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1710 ₴, загальні витрати 2710 ₴, APR 693.5%.

Tengo.com.ua

ТОВ "МІЛОАН" Адреса: 01135, м. Київ, вул. В. Чорновола, 12 Телефон: +38(044)3370037 Е-пошта: info@tengo.com.ua Максимальна РПС: 365% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 5000 ₴ на 3 місяці, комісія 4500 ₴, загальні витрати 9500 ₴, APR 365%.

Miloan.ua

ТОВ "МІЛОАН" Адреса: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд. 17-21 Телефон: +38(044)3373667 Е-пошта: info@miloan.ua Максимальна РПС: 693.5% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1710 ₴, загальні витрати 2710 ₴, APR 693.5%.

Money4you.com.ua

ТОВ "МАНІФОЮ" Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д Телефон: 0(800)330024 Е-пошта: info@money4you.com.ua Максимальна РПС: 726.35% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.

Moneyveo.ua

ТОВ "МАНИВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА" Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, поверх перший Телефон: 0(800)219393 Е-пошта: support@moneyveo.ua Максимальна РПС: 612% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 92 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1512 ₴, загальні витрати 2512 ₴, APR 612%.

Ccloan.ua

ТОВ "CC ЛОУН" Адреса: 03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, 8 Телефон: 0(800)750027 Е-пошта: help@ccloan.com.ua Максимальна РПС: 726.35% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 75 3000 ₴ на 3 місяці, комісія 5373 ₴, загальні витрати 8373 ₴, APR 726.35%.

Credit7.ua

ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА" Адреса: 02081, м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25, п. 318 Телефон: 0(800)330733 Е-пошта: info@credit7.ua Максимальна РПС: 693.5% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1710 ₴, загальні витрати 2710 ₴, APR 693.5%.

Kf.ua

ТОВ "ФК "ФОРЗА" Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6-А, приміщення А6-03 Телефон: 0(800)300883 Е-пошта: info@kf.ua Максимальна РПС: 726.35% Строк: 62 дні - 1 рік Вік: 18 до 65 1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%