КРЕДИТ НА РЕМОНТ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Швидкий кредит в Україні

Деякі люди думають, що взяти кредит значить підписати собі вирок. Але чи так це? Будемо розбиратися в даній статті. Також поговоримо про те, хто займається кредитуванням в Україні, про відмінності даних структур один від одного, переваги, недоліки і про інші нюанси.

Офіційним кредитуванням в Україні займається всього кілька структур, найпопулярнішими є банки і мікрофінансові організації. На перший погляд, обидві установи мало чим відрізняються один від одного. Але це тільки на перший погляд. За своєю внутрішньою організацією і принципам роботи банки і МФО якраз таки кардинально відрізняються. Єдине, що у них схоже - кредитування, але для різних цілей і абсолютно на протилежних умовах.

Розберемо обидві організації на прикладі такої непересічної трати як ремонт. Де вигідніше і зручніше взяти кредит на ремонт житла? Давайте розбиратися.

Кредитування в банках

В Україні працює велика кількість банків, як зі світовим ім'ям, так і такі банки, які відносяться тільки до певного регіону (області) країни. Банк є офіційною фінансовою структурою, в якій робота побудована так, щоб максимально себе забезпечити від фінансових втрат і ризиків. У банку «ходять» оборотні кошти вкладників: це і депозити, кредити, соціальні виплати, зарплати, пенсії, стипендії та інше. Як таких своїх, «живих» коштів в банку немає.

У банку можна отримати кредит на вигідних умовах, але коли ми говоримо про короткострокову перспективу, коли кошти на ремонт потрібні ще вчора, чи підійде банківський кредит для цього? Для отримання кредиту в банку, необхідно строго відповідати ряду умов:

 • бути офіційно працевлаштованим;
 • підтвердити свою платоспроможність довідками про доходи, податковими деклараціями та іншими фінансовими документами;
 • надати список поручителів і контактних осіб, щоб в разі чого, не було втрачено зв'язок з банком;
 • якщо йдеться про заставний кредит (зазвичай це стосується великих сум грошей) надати документи на майно, яке йде в якості застави.

Чи не занадто багато вимог, щоб зробити ремонт в кредит? Судіть самі. Але, банківські кредити найчастіше беруть на щось більш глобальне, кредити видають на тривалий термін, під певний відсоток річних. Кредит у банку підійде для покупки квартири, автомобіля, відкриття власного бізнесу.

Ні, взяти кредит на ремонт квартири можна і в банку, все залежить від суми, яка вам необхідна, і час, коли ви плануєте його погашати. До того ж, щоб кредит в банку був схвалений, потрібно не тільки виконувати всі пункти, викладені вище, але також мати кришталево чисту кредитну історію, що в наш час є трохи проблематичним.

Кредитування в МФО

Кредитування в МФО практично повністю відрізняється від банківської практики. Для початку розберемося, що таке МФО, і які їх принципи роботи.

МФО - це мікрофінансові організації, що є небанківськими установами, які ведуть комерційну діяльність, а саме - видача мікропозик (50 000 грн) на короткий термін (30-45 днів). Важливе уточнення - небанківська установа, позначає те, що в структурі немає оборотних грошей, і всі позики видаються за рахунок «живих» коштів засновників організації.

Кредит на ремонт будинку, суми в 50 000 грн буде цілком достатньо для реалізації цих цілей. У МФО вигідні саме короткострокові мікропозики, тим більше в більшості мікрофінансових організаціях перший займ йде під 0.01 відсоток. Скільки взяли - стільки і віддали! Кредити на ремонт в Україні - ознайомитися з добіркою МФО можна в нашому онлайн-каталозі.

З документів потрібно мінімальний пакет, що складається з паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та банківської карти, куди будуть переведені кошти.

Відсоток відмови у МФО, на відміну від банків, мінімальний, займ може взяти практично кожен:

 • людина у віці від 18 до 65 (70-75) років;
 • громадянин України.

У позиці може бути відмовлено у таких випадках:

 • якщо у позичальника були великі прострочення по минулими позиками/кредитами;
 • якщо існує непогашений займ в інший МФО.

Пам'ятайте, якщо вас цікавить довгостроковий кредит, тоді вам краще звернутися в банк. Мікрофінансові організації вигідні тільки в тих випадках, коли кредит береться на невеликий термін. Чим менше термін - тим менший відсоток.

Як оформити кредит в МФО

Позику в МФО можливо оформити двома способами. За допомогою відділень, його ми розбирати не будемо, і більш зручний спосіб - онлайн через інтернет. Чому більш зручний? Онлайн МФО працюють цілодобово, без вихідних. Таким чином, позику можна оформити в будь-який час доби, не виходячи з дому. Це дуже зручно, коли ремонт у розпалі, але не вистачає буквально трохи коштів для його швидкого завершення.

Щоб взяти кредит в онлайн МФО потрібно:

 • перейти на сайт МФО;
 • зареєструватися, вказати анкетні дані;
 • надати фото-копії документів (паспорт, ІПН);
 • вказати необхідну суму і терміни погашення;
 • відправити заявку на обробку;
 • в разі успіху, протягом 30 хвилин кошти будуть переведені на карту!

Знайдено компаній з 37 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою