БЕЗ ДОВІДОК ТА ПОРУЧИТЕЛІВ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Кредитування в Україні

Оформити кредит на дійсно вигідних умовах в Україні вкрай складно. Банківська система влаштована так, щоб повністю себе убезпечити від небезпечних кредитів. А саме, в банку існує ціла система перевірок кредитної історії і платоспроможності позичальника. До того ж кредит без офіційного працевлаштування ніякий банк ніколи не видасть. Крім того, в банку у вас можуть зажадати:

 • довідку про доходи;
 • довідку з місця роботи;
 • документи на майно, якщо воно буде використовуватися в якості застави;
 • список поручителів.

Виходячи з цього, виникає логічне запитання, а де можна взяти кредит без довідки про доходи та поручителів? Вихід є - МФО (мікрофінансових організація).

Що таке МФО?

МФО є небанківською організацією, що в даному випадку дуже важливо, яка веде комерційну діяльність, а саме, займається видачею невеликих сум грошей (до 50 000 грн) на короткий термін.

Відмітна риса МФО і його головна перевага - доступність. Схвалення заявок на мікрокредит становить 90 відсотків. Саме в МФО можна оформити кредит без поручителів і довідок про доходи.

Основні переваги мікрофінансових організацій:

 • доступність;
 • швидкість роботи (схвалення кредиту займає в середньому 30 хвилин часу);
 • графік роботи (МФО працюють як в живу, так і онлайн. Тому їх графік роботи - цілодобовий, а якщо говорити про кредит онлайн, без відмови і ретельних перевірок, то це означає - оформлення мікропозик не виходячи з дому);
 • перший кредит в МФО видає під акційний нульовий відсоток (ставка 0.01%);
 • для зручності у позичальників є можливість скористатися послугами нашого онлайн-каталогу, де підібрані всі працюючі МФО на території України.

Хто може отримати кредит готівкою на карту в МФО?

У мікрофінансових організаціях немає таких великих вимог до позичальників, як в банках. Для отримання позики в МФО не потрібно бути офіційно працевлаштованим, надавати поручителів або майно під заставу. Все що необхідно це:

 • бути громадянином України, мати непрострочений паспорт;
 • бути в віці від 18 до 65 (в деяких МФО) 70 років;
 • не мати великих прострочень по минулим кредитами;
 • не мати невиплачену мікропозику в інших МФО.

При дотриманні всіх цих умов, з імовірністю 90 відсотків ваша заявка на кредит буде схвалена!

Як отримати швидкий кредит готівкою?

Для оформлення мікропозики в МФО необхідно відвідати сайт або відділення обраної вами мікрофінансової організації. Якщо у відділенні все досить просто, вам потрібно буде надати лише паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту (якщо хочете, щоб кошти були перераховані на неї), а все інше за вас зробить кредитний фахівець. Для отримання позики онлайн, необхідно відвідати сайт МФО, пройти просту процедуру реєстрації, надавши копії або якісні фото документів, описаних вище, за допомогою кредитного калькулятора розрахувати суму кредиту, термін його погашення, подати заявку, почекати близько півгодини і з 90 відсотковою гарантією, протягом швидкого часу мікропозика буде перерахована вам на карту! Кредит без довідки про доходи, поручителів і застави в МФО це просто!

Знайдено компаній з 41 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою