КРЕДИТ НА МІСЯЦЬ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Безвідсотковий кредит в Україні

Кредит під 0 відсотків явище досить рідкісне. Банкам не вигідно давати гроші в борг, не отримуючи ніякої вигоди. Тому в будь-якому банківському кредиті під «0» відсотків, під цим самим нулем ховається якась прихована сума.

Чи можна в Україні взяти реальний, безвідсотковий, терміновий кредит? Відповідь в даній статті. Спочатку розберемося з банками. Для отримання будь-якого кредиту в банку вам доведеться пройти безліч бюрократичних моментів, таких як:

 • збір величезного пакету документів;
 • співбесіда з кредитним менеджером;
 • очікування схвалення заявки, яке може тривати кілька днів.

І в кінцевому підсумку, навіть в самому короткостроковому кредиті може бути відмовлено. У банку багато суворих умов, недотримання хоча б одного з них, призведе до відмови в кредиті.

Як бути в таких випадках? Де можна оформити кредит на 1 місяць? Відповідь проста - МФО. Мікрофінансові організації займаються видачею невеликих позик на короткий термін. Скористатися послугами просто і це може зробити практично кожен. В тому числі, безвідсотковий кредит - практика першої позики практично у всіх МФО!

Як користуватися послугами МФО?

МФО займається видачею мікропозик (до 50000 грн), «грошей до зарплати», термінових коштів на будь-яке торжество, подію, хворобу та інші незаплановані витрати. Скористатися послугами мікрофінансової організації досить просто, для спрощення підбору МФО рекомендуємо скористатися послугами нашого онлайн-каталогу, де викладені всі працюючі МФО на території України.

Крім того, величезною перевагою МФО є їх графік роботи - організації працюють цілодобово, тому замовити кредит на карту можна в будь-який час доби!

Після того, як ви визначилися з мікрофінансовою організацією, переходимо на їх сайт, і діємо за наступною інструкцією:

 • проходимо просту процедуру реєстрації;
 • заповнюємо анкетні дані, відповідаємо на всі питання, якщо такі виникають;
 • за допомогою кредитного калькулятора розраховуємо суму позики і терміни її погашення;
 • вказуємо номер карти і скан-копії (фото) документів;
 • відправляємо заявку на обробку;
 • і протягом 30 хвилин ви отримуєте відповідь, з 90-процентною вірогідністю позитивну.

Звертаємо вашу увагу на те, що найчастіше 1й займ в МФО буде акційними! Кредит за все під 0.01%. У МФО просто отримати позику на короткий час. При схваленні заявки уважно ознайомтеся з договором. У ньому прописані права та обов'язки сторін, терміни і способи погашення позики, форс-мажорні та інші обставини, а також штрафні санкції в разі прострочення погашення позики.

Хто може взяти кредит на 1 місяць?

Як було сказано вище, послугами мікрофінансової організації може користуватися практично кожен. Необхідно бути повнолітнім, але не старше 65 років, також бути громадянином України і мати непрострочений паспорт. Щоб МФО точно не відмовило в кредиті, потрібно погасити всі позики в інших МФО. Якщо по минулим кредитах у вас були великі прострочення, то в такому випадку, в новій позиці може бути відмовлено.

Примітно, що для кредиту на 30 днів у МФО не потрібно ніяких фінансових документів, як довідки про доходи, довідки з місця роботи і податкових декларацій. Список поручителів і документи на майно, разом з офіційним працевлаштуванням від вас ніхто не вимагатиме. Все, що потрібно для отримання мікропозики на місяць це:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • банківська карта для переказу грошей.

Альтернатива онлайн-кредитам

Всі давно визнали, що онлайн-кредити в МФО це дуже зручно. Але існує ряд людей, найчастіше пенсіонери, яким далекі комп'ютери та інтернет. Про таких людей в МФО також подбали. Більшість великих мікрофінансових організацій мають реальні відділення практично у всіх містах України.

Для оформлення кредиту «вживу» необхідно прийти в найближче відділення МФО з тими же документам (паспорт, ІПН). Кредитний менеджер проведе з вами коротку бесіду, заповнить всі необхідні дані, і протягом тих же 30 хвилин гроші будуть видані - готівкою або переведені на карту.

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою