КРЕДИТ БЕЗ ЗАСТАВИ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Що таке кредит без застави в Україні?

Банківська система в Україні працює таким чином, що більшість фінансових установ, яким і є банки, вважають за краще видавати позики (кредити) забезпеченого типу. Говорячи простою мовою, гроші видаються під заставу чогось: починай від цінних паперів і коштовностей, закінчуючи нерухомим або рухомим майном. Такі заходи вживаються для забезпечення безпеки структури, яка дає в борг.

Кредит без застави - це споживча позика, яку немає необхідності чим-небудь підкріплювати. Найчастіше оформити кредит без застави можна в МФО (мікрофінансові організації). Позики в таких небанківських установах зазвичай видаються на короткий термін, сума даних позик не перевищує 50 000 грн.

Кредит без застави від МФО: переваги послуги

Гроші в борг без застави надають МФО. Мікрофінансові організації давно випередили в популярності банки в сфері дрібного кредитування. Щоб взяти навіть невелику суму грошей в банку, потрібно пройти перевірку на платоспроможність, підтвердити своє джерело доходів, а також бути офіційно працевлаштованим. Отримати мікропозику в МФО набагато простіше!

Для цього потрібно:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • реквізити банківської картки, якщо ви хочете взяти кредит без застави онлайн;

Головною відмінністю і одночасно перевагою МФО над банком є ​​швидкість обробки заявки! Зазвичай потрібно до півгодини на схвалення позики. Також в МФО можна отримати кредит без застави і без довідки про доходи. Офіційного працевлаштування від вас теж вимагати не будуть.

Хто може отримати позику без застави?

Користуватися послугами мікрофінансових організацій і отримувати кредити без будь-якої застави можуть практично всі громадяни. Основні вимоги для отримання позики:

 • бути громадянином України, кредит без паспорта МФО не видає;
 • бути повнолітнім;
 • бути не старше 65 (в деяких МФО 70) років;
 • мати при собі документи, описані в попередньому розділі.

Після нетривалої перевірки вашої кредитної історії (якщо у вас були великі прострочення в минулому, або ж до сих пір не погашена мікропозика в інший МФО, у новій позиці вам може бути відмовлено) з 90 відсотковою ймовірністю мікропозика буде схвалена.

Короткостроковий, беззаставний кредит в МФО популярний в таких випадках як: гроші до зарплати або у випадках, коли потрібна сума на якесь торжество та інші непередбачені витрати.

Як взяти позику без застави через Інтернет, не виходячи з дому?

Оформити електронний займ на карту просто. Більшість МФО мають, як і відділення, так і працюють онлайн за графіком 24/7. Взяти позику онлайн на карту дуже просто. Для початку необхідно вибрати вподобану вам МФО, для цього можна скористатися нашим каталогом, перейти на їх сайт і слідувати простим інструкціям.

 • пройти реєстрацію;
 • заповнити всі необхідні поля, в тому числі вас можуть попросити надати скан-копії паспорта та ІПН;
 • заповнити заявку, в якій вказується сума і термін погашення;
 • також ви зможете скористатися кредитним калькулятором, який є практично на кожному онлайн-МФО. Але варто пам'ятати - кредити онлайн на карту без відсотків - стосуються тільки 1го взятого кредиту в даній МФО. Такий рекламний хід від мікрофінансових організацій.
 • після, протягом півгодини, вам приходить відповідь, найчастіше позитивна.

І ось він, кредит без застави, не виходячи з дому! Але, настійно рекомендуємо, уважно вивчити договір з МФО. У ньому будуть вказані всі умови, терміни і способи повернення грошей, описані форс-мажорні ситуації, а також прописані штрафні санкції, в разі прострочення погашення мікропозик.

Знайдено компаній з 38 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою