АВТОМАТИЧИНИЙ КРЕДИТ

кредиты онлайн
money icon

Сума

1
25 000
calendar icon

Срок

1 день
365 днів
card icon

Отримання

Що таке МФО?

МФО (мікрофінансова організація) - компанія, що є небанківською структурою, яка займається комерційною діяльністю спрямованої на кредитування населення за допомогою мікропозик.

Мікропозика - це невелика сума грошей, зазвичай до 50 000 грн і нижче, що видається на короткий період часу, найчастіше до 30-45 днів. Мікропозика - це спрощена версія банківських кредитів. Чому спрощена? Про це будемо говорити в даній статті.

Однією з головних особливостей МФО є їх доступність і графік роботи. Мікрофінансові організації працюють в режимі онлайн цілодобово, у вихідні та свята. Тобто, скористатися їх послугами можна в будь-який час доби, не виходячи з дому.

Автоматичні МФО - це більшість мікрофінансових структур. Їх суть полягає в тому, що позичальникові не потрібно спілкуватися з «живою» людиною, кредитним менеджером або іншим співробітником МФО, як би це було в банку. Більшість МФО видають кредит онлайн автоматично.

Чому МФО стали такими популярними серед громадян України? По-перше, займ на карту з автоматичним схваленням є дуже швидкою фінансовою операцією. Людині не доведеться чекати багато часу, збирати великий пакет документів, проводити консультації з менеджером і боятися, що в позиці все одно буде відмовлено. У МФО процедура отримання позики займає всього 30 хвилин!

Відмінність МФО від банків

Дана тема вже була порушена в попередньому розділі, крім швидкого оформлення кредиту автоматом без дзвінків робота МФО відрізняється від банків в наступних напрямках:

 • пакеті документів, в банку від вас зажадають обов'язкове офіційне працевлаштування (в деяких випадках з обов'язковим безперервним стажем від 1го року), довідку про доходи, а також можуть зателефонувати вашому безпосередньому керівнику;
 • часу оформлення кредиту - в МФО автоматичний займ на карту оформляється протягом півгодини, як в той же час в банку, дана процедура може розтягнутися на кілька днів;
 • час роботи установ. Банк працює зазвичай по буднях в робочий час, тобто, працюючій людині доведеться відпрошуватися з роботи, щоб відвідати банк. Щоб відвідати МФО досить буде лише перейти на їх сайт. Вибрати відповідну МФО можна в нашому онлайн-каталозі.
 • відсоток відмови. І в банках і в МФО перевіряється кредитна історія, тільки в першому випадку в кредиті буде відмовлено, якщо позичальник не відповідає хоча б 1й вимозі, в МФО кредит з автоматичним рішенням отримати простіше, критерії схвалення позики в мікрофінансових організаціях більш лояльні.

Хто може отримати мікропозику в МФО?

Послугами мікрофінансових організацій можуть скористатися практично всі громадяни:

 • люди у віці від 18 до 65 (в деяких МФО 70, 75) років;
 • люди з громадянством України.

З документів від вас можуть зажадати лише:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • реквізити банківської картки;
 • офіційного працевлаштування, довідок з місця роботи, довідок про доходи та інших фінансових документів ніхто вимагати не буде!

Повертаючись до питання перевірки кредитної історії. Кредит на карту в автоматичному режимі не буде виданий в разі великих прострочень по минулим кредитами або в разі непогашеної позики в інший МФО.

Кредит онлайн, автоматичне рішення: як оформити?

Оформити позику в МФО можна двома способами: онлайн через інтернет або «вживу» у відділенні. Другий спосіб також трохи обмежує позичальників за часом, хоча час роботи відділень мікрофінансових організацій все одно більше, ніж в банках, а деякі працюють і у вихідні. Але все одно, по можливості, мікропозику зручніше оформляти онлайн. Як це зробити?

 • переходимо на сайт МФО;
 • проходимо реєстрацію, заповнюємо анкетні дані;
 • завантажуємо на сайт якісні фото документів (паспорт, ІПН), вписуємо реквізити банківської картки;
 • за допомогою кредитного калькулятора розраховуємо суму позики і терміни погашення;
 • подаємо заявку на обробку;
 • в разі позитивного результату, протягом півгодини кошти переводяться на зазначену вами банківську карту.

В отриманні мікропозик за допомогою онлайн МФО немає нічого складного!

Знайдено компаній з 37 можливих

Сортирувати за:
сумою
відсотком
терміном
віком позичальника
швидкістю рішення
схваленням
Сортувати за:
сумою