Ваша Готівочка

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.9/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 1 )

ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ"

“Ваша Готівочка” – фінансова компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик (кредити до зарплати) населенню України. Компанія була створена для допомоги у вирішенні фінансових проблем і реалізації бажань усіх громадян України віком від 18 до 75 років.

Умови і онлайн-заявка до ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ"
Сума
до 9000 грн.
Термін
до 16 днів
Відсоткова ставка
від 2%
Вік
від 18 до 70 років
Оформити заявку

Компанія була заснована в 2012 році в місті Миколаїв. Потихеньку вона почала відкривати свої відділення в Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Києві. Зараз вона діє на території всієї України. В даний момент ця фірма має широку популярність в нашій країні. Вона відома під такими назвами як vasha gotivochka, моя готівочка, ваша готивочка, твоя готівочка, вашаготівочка, кредит готівочка. Також не рідкісні випадки неправильного написання компанії в інтернеті або пошукових запитах гугл: ujnbdjxrf, dfif ujnbdjxrf, dfif ujnsdjxrf і так далі.

Відмінною особливістю компанії є те, що вона пропонує клієнтам отримати кредит готівкою. Компанія має в своєму розпорядженні мережею офісів у всіх містах України.

Як отримати кредит готівкою в компанії Ваша Готівочка

Що б отримати кредит готівкою ви можете здійснити дану дію у нас на сайті. Вам потрібно натиснути на цій сторінці кнопку “Оформити позику” і заповнити анкету для кредиту. Далі внести всі дані і вибрати відділення у Вашому місті, в якому б Ви хотіли б отримати гроші.

Всі відділення компанії можна знайти на їхньому сайті. Посилання на сайт знайдете у нас в розділі контакти перегорнувши трохи нижче цього тексту.

Як взяти онлайн кредит в Готівочке

Отримати онлайн кредит в МФО Ваша готівочка також легко як і у всіх інших мікрокредітних компаніях, представлених в нашому рейтингу МФО України.

Клієнти платять відсотки (2% / день, APR – 730%) виключно за фактичні дні користування кредитом. Сьогодні на сайті Компанії можна отримати кредит від 200 до 15 000 гривень.

Також, кожен Клієнт маючи діючий договір позики, може його пролонгувати на 10 днів (кількість пролонгацій не обмежена). Комісій за продовження позики НІ! З цього щоб у вас не виникала прострочення за позикою – використовуйте пролонгації, надані даної МФО.

Контактні дані

  • Компанія: ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ"
  • Адреса: 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв,вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7
  • Email: zayavka@limefin.com
  • Телефон: 0 800 202 404
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ" залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ООО «ЛАЙМ КЕШ», "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ"

Комисарук Алина
04.08.2021

Оформила кредит до зп в Ваша Готивочка, как хорошо что у них можно продлевать срок, зарплату задержали на 3 дня, я себе продлила договор а потом через 3 дня все закрыла. Удобно что ничего не переплатила только по факту пользования.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми