Тенґо (Tengo)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.4/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 1 )

ТОВ «Miloan»

Tengo це нова мікрокредтная організація на ринку України, що з’явилася в кінці 2020 року. Хоч компанія і має спорідненість з організацією Мілоан, але все ж позиціонує себе як окремий бренд. Тенґо пропонує мікрозайми на карту від 500 до 15000 гривень під 1% в день.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «Miloan»
Сума
до 20000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Так як Тенго нова для ринку України компанія – звідси випливають і відповідні бонуси. База клієнтів абсолютно пуста. З цього отримати мікропозик тут буде легше, ніж в інших мастодонтів ринку кредитування.

Коли необхідно взяти гроші в кредит, кожен шукає найвигідніші умови. Люди хочуть заощадити час на очікуванні своєї черги, а також рішення з видачі позики. Для цього можна скористатися заявкою в онлайн режимі на офіційному сайті TenGo UA.

Досить просто заповнити необхідну форму, вказавши ПІБ, дані паспорта, рівень доходу, а також місце роботи, після чого прийде смс-повідомлення або лист на електронну пошту з повідомленням по кредиту. Процедура займає не більше 10 хвилин.

Види кредитів, які можна оформити онлайн в TenGo

Організація пропонує кілька вигідних програм кредитів, які відрізняються умовами і цілями.

1. Швидкий кредит на карту онлайн. Цей варіант підходить для тих, кому знадобилися гроші на термінові поточні потреби і стратегічні покупки. Цей вид пропонує оформлення позики на суму не більше 10000 гривень зі ставкою до 1% відсоток в день. Термін кредиту до 30 днів.

2. Для пенсіонерів. Програма призначається спеціально для пенсіонерів, які ведуть активний спосіб життя, наприклад, хочуть подорожувати або затіяти ремонт. Кожен пенсіонер може оформити кредит на суму 10-15 тисяч гривень на реалізацію будь-яких планів.

3. Онлайн кредит з поганою кредитною історією відрізняється чудовою можливістю для клієнтів з відкритою простроченням і чорною кредитною історією. Є можливість оформити заявку на кредит онлайн без перевірки кредитної історії на суму не більше 10000 гривень на термін до 30 днів.

Як взяти мікрокредит в TenGo

Для отримання грошей в кредит від компанії Tengo вам знадобиться:

  • Паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код.
  • Компанії будь-якого банку України.
  • Робочий мобільний телефон.

Скільки часу клієнт буде очікувати рішення по кредиту

Надіславши заповнену форму онлайн заявки, алгоритми МФО Тенґо розглядають заявку і протягом 2-3 хвилин і сповіщають про попереднє рішення. Якщо воно позитивне то протягом декількох хвилин ви отримаєте гроші на карту моментально.

Після отримання грошей онлайн ви зможете негайно почати розпоряджатися ними на свій розсуд. Компанія видає мікрокредит без зазначення мети отримання грошей. З цього отримати моментальний кредит онлайн на карту досить просто 24/7. І навіть вночі.

Особливості Тенго

Нова МФО України Тенґо пропонує зручні умови для кожного позичальника індивідуально. Основні споживчі кредити на карту можна оформити лише з наданням паспорта, додаткові документи, довідки про доходи та місце роботи не потрібні.

Щоб отримати схвалення на кредит на карту великої суми (від 10000 гривень) з мінімальною відсотковою ставкою, знадобиться надання довідки про доходи позичальника. Також обов’язкова наявність документів, що підтверджують стаж на нинішньому місці роботи.

Також варто відзначити можливість пролонгації моментального кредиту від Тенґо на термін 3, 7 і 15 днів. TenGO видає позики навіть клієнтам з відкритим простроченням. Тому мікрокредит від цієї компанії можна використовувати для рефінансування кредитів.

Розмір ставки відсотка по кредиту компанія може визначати на базі бажаної суми, терміну для погашення і наданням або ж відсутністю застави. Всі питання можна задати онлайн або по телефону.

Контактні дані

  • Компанія: ТОВ «Miloan»
  • Адреса: 04107, м. Київ, вул. Багговутівська, буд.17- 21
  • Email: info@tengo.com.ua
  • Телефон: 044 337 00 37
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «Miloan» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «Miloan»

Вероника
17.06.2021

Не приходили детские деньги. Решила взять кредит на карту на несколько дней. Здесь быстро оформила и деньги получила за пол часа
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми