Позичка (Pozichka)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.4/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

ТОВ «IНФIНАНС»

Pozichka (Позичка) – мікрофінансова організація, яка була заснована у 2014 році. Тут ви можете отримати гроші на карту онлайн за короткий термін. Компанія приймає заявки цілодобово і працює 7 днів на тиждень. Отримати кредит в “Позичці” може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «IНФIНАНС»
Сума
до 5000 грн.
Термін
до 90 днів
Відсоткова ставка
від 1.75%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Для отримання кредиту у МФО Позичка у вас повинна бути діюча карта будь-якого українського банку, доступ в інтернет, ІПН і паспорт. За допомогою калькулятора, який вбудований на сайті, ви можете вибрати суму і термін кредиту. Далі потрібно подати заявку, після чого на ваш номер мобільного прийде SMS з паролем для реєстрації в особистому кабінеті. Протягом 5 хвилин ви отримаєте відповідь з результатом вашої заявки. В особистому кабінеті потрібно буде вказати, як ви хочете отримати гроші: на карту або через грошовий переказ. Гроші перераховуються на вашу карту протягом 2 хвилин. Оплата позики здійснюється в будь-який зручний для вас час. Але не пізніше останнього дня користування кредитом.

Як зареєструвати особистий кабінет Pozichka?

Для реєстрації потрібно вибрати бажану суму кредиту і термін, на який ви хочете оформити позику. Ми рекомендуємо вибирати таку кількість днів, за яку ви точно зможете оплатити весь кредит.

Після вибору суми та терміну збоку з’явиться інформація про те, скільки відсотків буде нараховано і яка сума повного погашення. Якщо вас все влаштовує, натискайте кнопку отримання кредиту. Після цього відкриється сторінка реєстрації.

Для реєстрації на сайті мікрофінансової компанії Позичка ком вам знадобляться:

  • Паспорт.
  • Ідентифікаційний номер.
  • Інтернет.

  • Електронна адреса.

  • Мобільний телефон.
  • Банківська картка.

Вас попросять заповнити невелику анкету. Введіть всі запитувані дані та перевірте їх на достовірність. Хочемо зазначити, що у видачі кредиту можуть відмовити якраз через неправильну інформації про себе.

Після того, як всі дані перевірені, поставте галочку навпроти пункту згоди з умовами надання кредиту. www.k24.com.ua рекомендує ознайомиться з “Правилами надання кредитів” від Pozichka.

На другому пункті анкети вас попросять вказати більше даних про себе. вкажіть:

  • Місце роботи.
  • Контакти осіб, які можуть підтвердити інформацію про вас.
  • Інформацію про доходи та витрати.

Після цього потрібно буде ввести номер, термін дії та CVV код діючої активної банківської карти. У разі схвалення кредиту, на неї будуть зараховані гроші.

Після реєстрації на Pozichka, вхід в особистий кабінет буде відбуватися за номером телефону і паролем.

Які послуги надає Позичка онлайн

У своєму кабінеті ви можете не тільки стежити за датами погашення кредиту, а й оформляти інші послуги. Наприклад, послугу пролонгації. Що це за послуга?

Якщо у вас не вистачає коштів, щоб погасити кредит вчасно, то є послуга пролонгації. Активувавши її, ви продовжуєте строк виплати кредиту на кілька днів. Позичка надає цю послугу безкоштовно.

Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «IНФIНАНС» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «IНФIНАНС»

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми