Неокредит (Neocredit)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.6/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 6 )

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОМБІ»

Необхідні швидкість, індивідуальна процентна ставка, унікальний набір пролонгацій та ще й кешбек? Ви у потрібному місці! Перевагою Neocredit є індивідуальна процентна ставка, яка автоматично розраховується на основі кредитної історії. Її можна дізнатися, просто подавши заявку на кредит. Процентні ставки в Neocredit починаються від 0,9% в день.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОМБІ»
Сума
до 10000 грн.
Термін
до 14 днів
Відсоткова ставка
від 0.9%
Вік
від 21 до 70 років
Оформити заявку

Неокредит – ліцензована мікрофінансова компанія України з максимально простими умовами кредитування. Гроші до зарплати в борг можна отримати повністю Дистанційно — миттєвим переказом на іменну банківську карту.

Процентна ставка, ліміти та терміни

Загальні умови мікрокредитування в Неокредит:

 • Мінімальна і максимальна суми – 500 гривень і 10 000 гривень;
 • Процентна ставка – фіксовані 1,99% на добу;
 • Термін виплати-3-14 днів;
 • Пролонгація, повне / часткове дострокове закриття боргу – є.

Приклад розрахунку кредиту: взявши 1 000 гривень на 10 днів, повернути Ви повинні будете 1 199 гривень.

Перший кредит

Новачки можуть пройти реєстрацію на офіційному сайті цілодобово. При першому зверненні схвалено буде до 3 000 гривень. Надалі максимальний ліміт стане покроково збільшуватися.

Вимоги до позичальників стандартні – вік 21-65 років, реєстрація та проживання в Україні (крім тимчасово окупованих територій — громадянам цих зон мікрокредит не видається). Документи для оформлення – паспорт та ІПН.

Повторний кредит у Неокредит

Взяти ще один (другий) кредит можна відразу після закриття першої позики. Подати онлайн заявку можна через Особистий кабінет. Авторизація – за номером телефону і паролем, зазначеними при реєстрації.

Якщо вхід в Особистий кабінет не працює, ви забули пароль, хочете написати відгук, видалити профіль або попросити про реструктуризацію боргу , розв’язати інші питання:

 • Телефонуйте за номером телефону гарячої лінії 0 800 000 000;
 • Пишіть лист за адресою neocredit@gmail.com.

Графік роботи служби підтримки:будні дні з 08:00 годин до 21:00 години, вихідні дні з 10:00 годин до 20: 00 годин.

Як оплатити мікропозику?

 • В Особистому кабінеті за допомогою картки Visa або MasterCard;
 • В офісі будь-якого банку України, вказавши реквізити МФО;
 • Через термінал самообслуговування, сервіс інтернет-банкінгу.

Можливість продовжити кредит

Пролонгація може бути замовлена будь-яку кількість разів. Процентна ставка-1,99% без пені та штрафів, погіршення кредитної історії.

Перенести дату оплати тіла мікрокредиту можна через Особистий кабінет. Необхідно заплатити суму вже нарахованих відсотків. Термін пролонгації-1-30 днів.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОМБІ»
 • Адреса: 65045, м. Одеса, вул. Буніна, 30
 • Email: neocredit.ua@gmail.com
 • Телефон: +(067) 220 72 70
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОМБІ» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОМБІ»

Даша
06.01.2022

у них є така класна фішка. Оце хочу всім сказать про неї та по усім отзивам понаписую. Кароче я почала брать в разних мфо в борг тілько ось недавно бо ситуація така в мене шо требує іти на такі шаги. Мені тут дали одразу малу суму мені її не хватало та я всьо равно взяла бо нема виходу та ще взяла в другому мфо. Тут мені дали під 0,9 % У мене був шок від радості ))) більше ніде не дали такий процент. А потом дали більшу суму на другий раз і більшу і більшу. А потім я попала в боргову яму і не могла даже процент заплатити. Так вони мені прєдложили платити по 27грн кожний день шоб не було просрочки. А коли в мене буде вся сума для пролонгації я сплачу той процент. Це в них нео день називається. Я оце зараз плачу по 27 гривен каждий день або плачу наперед за три дні по 27гривен. Так удобно! Ребята у них класні умови! Совєтую усім!
Кирилл
12.08.2021

Брал не большой кредит в NeoCredit, одобрили довольно быстро, рассмотрение заявки заняло не больше 30 минут. В целом сервис мне понравился. Ещё очень удобно, что долг можно погасить через терминал.
Виталий Романович
28.07.2021

Мы долго не могли определиться с кредитом. Нашли эту компанию по совету друзей. Они стараются не стандартно подходить к оказанию услуг по выдаче онлайн-кредитов. Команда сервиса разработала технологические решения и предложения чего-то большего чем просто онлайн-кредит на карту. Превилегии которыми могут пользоваться новые клиенты-это индивидуальная процентная ставка. это очень выгодно и удобно.
Юлия
25.07.2021

Сервис новый и узнала о нем случайно,но уже два раза брала здесь маленький суммы, чтобы дотянуть до зарплаты.Да,первый раз рассматривают заявку некоторое время, но дальше согласовывают за пару минут.
Марина
22.07.2021

Брала кредит в Neo, понравились условия и индивидуальная процентная ставка, деньги поступают на банковскую карту. Все оформления онлайн, никуда не нужно ходить, зарегистрировалась на сайте, заполнила заявку и все, результат — деньги на карте! Единственный минус, это заполнение заявки допустимо только на украинском.
Денис
21.07.2021

В NeoCredit мне понравилась простая и быстрая регистрация. В личном кабинете на сайте, можно посмотреть необходимую информацию. Деньги мне пришли в течении суток. Теперь нужно его погасить, что тоже удобно сделать через свой личный кабинет на сайте.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми