МайКредит (MyCredit)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.8/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»

Система онлайн кредитів “MyCredit» включена до Державного реєстру мікрофінансових організацій. Всі операції і процеси максимально прозорі для клієнта, немає прихованих платежів, відсоток і повну суму до повернення ви побачите відразу в момент подачі заявки

Умови і онлайн-заявка до ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»
Сума
до 15000 грн.
Термін
до 64 днів
Відсоткова ставка
від 1.99%
Вік
від 18 до 70 років
Оформити заявку

Реєстрація в особистому кабінеті

Для того, щоб взяти мікропозику, треба зареєструватися в особистому кабінеті. На головній сторінці сайту МайКредит клацайте на клавішу «Отримати гроші» і ретельно заповнюєте кожну наступну спливаючу форму.

Для реєстрації треба вказати дані в кілька кроків:

1. Телефон і e-mail;

2. Особисті дані (ПІБ) і дата народження (поставте галочку в графі «Ознайомлений / а з умовами»);

3. Верифікація номера мобільного телефону (введіть отриманий шестизначний смс-код у вікно на сайті і натисніть «підтвердити»);

4. Підтвердження адреси електронної пошти за посиланням з листа у вашій поштовій скриньці (якщо лист не приходить, перевіряйте папку «Спам» – туди часто потрапляють розсилки з сайтів);

5. Якщо лист не приходить, перевіряйте папку «Спам» – туди часто потрапляють розсилки з сайтів;

6. Придумуєте пароль довжиною від 8 символів і більше, вводите його два рази і клікаєте «Підтвердити». Сервіс відправить вас в особистий кабінет, де ви зможете перевірити введені дані.

На цьому кроці реєстрація завершена і можна перейти до заповнення анкети для отримання позики.

Вхід в особистий кабінет

Після завершення реєстрації потрапити в особистий кабінет можна з головної сторінки сайту або по посиланню, розташованому в правому верхньому кутку сторінки. У вікні, треба ввести номер свого мобільного телефону і пароль, який ви придумали. На ваш телефон прийде смс-код, вводите його в новій формі і клікаєте «Підтвердити».

Ви потрапите в свій профіль в особистому кабінеті і зможете виконати запит, погашення або отримати консультацію. При оформленні першого онлайн кредиту в МайКредит потрібно заповнити свої дані, вказати параметри і дочекатися схвалення. На кожному кроці система автоматично переводить вас на сторінку, на якій треба заповнити інформацію і дає підказки. Чим повніше і достовірніше будуть дані, які ви надасте, тим вище ймовірність схвалення вашого запиту.

Сума першого кредиту залежить від параметрів, які ви вказали і оцінки MyCredit ваших фінансових можливостей. Постарайтеся не прикрашати своє фінансове становище. Вам необхідно ретельно оцінити свої перспективи в покладений термін повернути позикові кошти.

Відновлення пароля

Якщо ви забули пароль, є дві можливості його відновлення: за номером телефону або за адресою електронної пошти. Для цього на вкладці для входу в особистий кабінет клікаєте на посилання «Забули пароль?». У вікні вибираєте спосіб відновлення.

При відновленні за номером телефону треба ввести в спеціальне поле, натиснувши на клавішу «Далі» дочекатися приходу смс з кодом і ввести отриманий код у вікні. Вам стане доступна форма для зміни пароля, в якій треба заповнити поля «пароль» і «підтвердження пароля». Потім можна знову зайти в свій Особистий кабінет через посилання «Вхід» з новим паролем.

При відновленні забутого пароля через електронну пошту за запитом (вибираєте спосіб відновлення по e-mail і вписуєте свою адресу в відповідну графу) вам прийде лист з посиланням для зміни пароля. Посилання залишається активна протягом доби.

Можливості особистого кабінету МайКредит

В Особистому кабінеті доступні вкладки:

 • Мій профіль;
 • Мої позики;
 • Мої інструменти;
 • Документи;
 • Акції та бонуси;
 • Повідомлення.

На вкладці Профіль ви можете заповнити, перевірити або змінити свої дані.

У вкладці Мої позики відкрита інформація про стадії оформлення поточного позики, його статус, термін повернення та сумі до оплати.

Вкладка Мої інструменти показує прив’язані реквізити. Тут можна прив’язати номер своєї банківської картки та електронного гаманця. У момент прив’язки на рахунку карти / гаманця для його підтвердження блокується деяка незначна сума.

У вкладці Документи треба підтвердити згоду на обробку особистих даних і потім можна завантажити скани документів, які ви готові надати. Додавання документів на сайт відбувається в процесі оформлення першого кредиту або на вкладці Документи по посиланню «Завантажити».

Вкладка “Акції та бонуси” показує спільні акції, які доступні в даний момент і ваші особисті бонуси, нараховані за своєчасне повернення попередньої позики.

У резделе Повідомлення надходять повідомлення від системи про операції та інші листи від адміністрації сайту.

Порядок оформлення позики на банківську карту в МайКредит

Позику доступний для громадян України у віці від 18 до 65 років, що мають постійний дохід і мобільний телефон для підписання договору.

Процес оформлення на карту мікропозик у МайКредит онлайн побудований максимально безпечно для всіх сторін угоди. Підтвердження згоди з договором замість особистого підпису засвідчується електронним аналогом. Позику доступний відразу в день подачі заявки. Без відвідування офісу компанії і без надання оригіналів документів – тільки скани або фотографії.

Для продовження оформлення після реєстрації клікаєте на посилання в верхньому меню сайту «Як взяти кредит» або на вкладку Мої позики – продовжити оформлення. Вводите паспортні дані, інформацію про свою постійну реєстрацію та місце проживання, переходите на сторінку додавання даних про роботу і доході, додаєте скани документів і очікуєте схвалення. Якщо система схвалила мікрокредит для вас, то переходите до процесу додавання номера банківської картки або онлайн-гаманця і отримуєте необхідну суму на рахунок протягом одного дня.

Після повернення першої позики система може переглянути умови. Наступний ви отримаєте зі зниженими відсотками. Повторне звернення можливо в будь-який момент, якщо на вашому рахунку не числиться ніякої заборгованості.

Погашення позики онлайн через особистий кабінет

Погасити займ Ви можете в своєму особистому кабінеті, вибравши зручний для Вас спосіб. Швидше за все погасити через вкладку «Як погасити турбозайм» в основному меню або через форму на вкладці Мої позики в Особистому кабінеті. Система переведе вас на сторінку внесення платежу.

Погасити займ Ви можете в своєму особистому кабінеті, вибравши зручний для Вас спосіб. Швидше за все погасити через вкладку «Як погасити турбозайм» в основному меню або через форму на вкладці Мої позики в Особистому кабінеті. Система переведе вас на сторінку внесення платежу.

В наявності є таке інструменти внесення грошей:

 • будь-яка банківська карта перекладом;
 • інтернет-банк Приват24;
 • безготівковий переказ на рахунок компанії;
 • в терміналах поплненія.

В особистому кабінеті МайКредит заходите на вкладку «Погасити кредит», вибираєте спосіб погашення і прямуєте інструкції. Погасити повністю або частково можна з карти, яка прив’язана до вашого особистого кабінету. Якщо ви не готові повністю погасити позику, то можна внести часткову оплату для продовження. Способи внесення коштів ті ж, але вам потрібно вписати суму не менше зазначеної в вашому особистому кабінеті для перенесення дати повернення боргу на більш пізній термін. Ця сума визначається як відсоток, який буде нарахований за додаткові дні.

Якщо ви забули або не змогли вчасно повернути позикові кошти, то можна поповнити рахунок банківської карти, прив’язаною до вашого Особистого кабінету (якщо ви отримували на неї) і через 19 днів після закінчення договору заборгованість буде знята з вашого рахунку в автоматичному режимі. Погашення можливо повністю або частково. Погасити заборгованість самостійно можна в будь-який момент з дати укладення договору з компанією.

Також є автопоповнення, для якого досить просто покласти необхідну суму на рахунок своєї банківської картки. Налаштувати необхідний механізм можна в Особистому кабінеті після отримання.

Схвалення онлайн кредитів з поганою кредитною історією

Отримання кредиту на рахунок банківської карти відбувається по її номером, вказаним на лицьовій стороні. Буде потрібно також ввести ваше ім’я і прізвище в англійській транскрипції і код на зворотному боці картки. Потім відбудеться підтвердження операції, під час відправки якого на рахунку блокується 1 гривня. Після проходження перевірки ця сума повернеться на ваш рахунок. Потім треба дочекатися схвалення від системи і підписати договір оферти. Карта повинна бути оформлена на ваше ім’я, банк-емітет – працює на території України.

При відсутності кредитної історії сайт видає мікрокредити на термін до 30 днів. Максимальна сума кредиту при першому зверненні – 4 000 гривень.

Процес оформлення однаковий для всіх клієнтів. Після повернення першої позики в бюро кредитних історій передають інформацію і підтверджують вашу благонадійність. Це хороший інструмент для створення або поліпшення вашої кредитної історії.

Додавання коментарів і зворотний зв’язок

Сайт працює 7 днів на тиждень 24 години на добу. Вкладку можна згорнути, щоб він не заступала екран. Вона не спливає автоматично, але кнопка для розгортання форми онлайн-консультації доступна на всіх сторінках сайту.

На вкладці «Питання-відповідь» основного меню у верхній частині сторінки є докладні відповіді на найпоширеніші питання клієнтів. На цій сторінці можна переходити в кілька розділів:

 • Топ 10 питань;
 • Оформлення заявки;
 • Банківська картка;
 • Кредитний договір;
 • Особистий кабінет;
 • Як погасити / Продовжити кредит.

На кожній сторінці внизу є посилання для переходу до оформлення. Внизу сторінки є посилання на відгуки інших клієнтів системи. Там же можна через форму зворотного зв’язку залишити свою думку про сайт.

Сервіс «Зворотній зв’язок» також розташований в «підвалі» сайту зліва. Через цю форму можуть відправити запит навіть ті, хто ще не пройшов реєстрацію на сайті. Досить ввести свої ім’я, по батькові, прізвище і вказати електронну адресу для отримання відповіді від консультантів.

Висновки про кредит в МФО MyCredit

Висновки про зручність і функціонал Особистий кабінет на сайті МайКредит влаштований максимально просто, все інформація прозора і легко доступна. Наявні в розпорядженні інструменти роблять отримання швидким і зрозумілим.

Є цілодобова підтримка та можливість відправлення запитів, не входячи в систему. В цілому, Особистий кабінет пропонує широкий функціонал, надійний контроль стадії оформлення заявки і стану вже отриманої позики, а також збереження історії ваших звернень. Сучасний, інтерактивний і високотехнологічний інструмент для здійснення альтернативних мікрофінансових операцій. Додавання сканів документів відбувається в автоматичному режимі, документи доступні для видалення в будь-який момент і захищені від розголошення.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»
 • Адреса: 01010, м. Київ, площа Арсенальна, будинок 1-Б
 • Email: support@mycredit.ua
 • Телефон: 097 075 44 93
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ«1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»

Диана
01.08.2021

у меня в майкредит микрокредитом пользуется муж. Круто когда я могу закрывать за него кредит или продлевать, он постоянно в командировке и есть потребность в деньгах. А я себе в свободное время все пришла в отделение закрыла, и все остались довольные.
Андрей Винниченко
03.06.2021

В прошлом году брал потребительский кредит в Альфа банке. При выплате возникли трудности. Причины не стану писать, но в результате я стал обладателем плохой кредитной истории. Банк для меня оказался закрытый, даже кредитные карты не дает, о получении долгосрочных кредитов я вообще молчу. Пошел в Приват и тот отказал. Тогда я начал изучать микрокредиты. Оказалось здесь в Майкредит можно получить мгновенный займ онлайн, имея любую кредитную историю. Оформил за 10 минут без предоплат, справок, поручителей и прочей головной боли, которая есть в банке. Проценты конечно кусаются, но это единственный минус. Учитывая мою кредитную историю я рад, что смог взять микрозайм здесь, даже под высокие проценты.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми