Маніфою (Money4You)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.8/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 1 )

OOO «МАНІФОЮ»

Money4You — Сервіс онлайн - кредитування в Україні, в якому можна швидко отримати гроші на карту будь-якого банку України. Ви можете отримати кредит від 500 до 12 000 грн

Умови і онлайн-заявка до OOO «МАНІФОЮ»
Сума
до 7000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.99%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Сервіс мікропозик Маніфою з’явився на ринку України досить недавно. Компанія щодо “свіжа” і ще не встигла приїстися клієнтам. З’явилася на світ в 2019 році. А саме офіційно отримала свідоцтво про реєстрацію в травні 2019 року в місті Київ.

Компанія молода, але амбітна. На відміну від багатьох конкурентів – продовжує працювати під час карантину. Хоч і сума першого кредиту було зменшено з 7000 до 3000 гривень.

Переваги позик в компанії Маніфою

 • Можна підключити пролонгацію в кабінеті на термін до 30 днів (безлімітний безкоштовна пролонгація – перенесення терміну погашення позик);
 • Компанія нова, без бази боржників – шанси отримати одбрення займу трохи вище. Перший кредит під 0,01%;
 • Можливість отримання позикових грошей із заборгованістю перед іншими МФО;
 • Постійні знижки та акції, програма лояльності для постійних клієнтів;
 • Високий стандарт обробки і збереження даних: компанія не передає інформацію про клієнтів третім особам;
 • При реєстрації не потрібно вказувати свою електронну адресу.

На відміну від багатьох конкурентів, таких як Cashberry і Форза кредит, дана мікрофінансова організація обробляє анкети дійсно швидко. Час на розгляд онлайн кредиту від 3 до 5 хвилин. Маніфою використовує автоматичні алгоритми. В результаті такого виду дистанційної роботи, послуги з видачі кредитів, що надаються цією організацією, мають високу швидкість обробки заявок. Таким чином, більшість клієнтів чекають рішення щодо видачі їм позики лічені хвилини. Гроші стають доступними для клієнтів дуже швидко, тому сьогодні немає кращого рішення у випадках, коли терміново необхідні гроші до зарплати.

Що потрібно для отримання кредиту в Money4you

 • Паспорт і код ІПН;
 • Банківська картка Visa / Mastercard будь-якого українського банку (на рахунку карти має бути 2 гривні для верифікації).

Послідовність отримання кредиту терміново

Спочатку слід вибрати суму і термін терминового кредиту на головній сторінці сайту Маніфою, після чого натиснути кнопку «Оформити кредит». Ви потрапите на сторінку анкети, в поля якої потрібно внести дані: прізвище, ім’я по батькові, дату і місце народження, сімейний стан, дані паспорта. На наступній сторінці потрібно буде вказати адресу проживання, потім – актуальні контактні дані, після чого знадобиться прив’язати банківську карту і дочекатися рішення сервісу. Як тільки Маніфою схвалить терміновий кредит, гроші тут же будуть відправлені на вашу карту, а ви отримаєте смс-повідомлення.

Як віддавати кредит

Погасити мікрокредит від Маніфою можна декількома способами:

1. Банківська картка. Для цього в Особистому Кабінеті в розділі «Погашення» і вибрати спосіб «Компанії». Ви можете закрити займ “перекинувши” гроші як з тієї карти, на яку отримували позикові кошти, так і з іншого. Припустимо, з карти одного або дружина. Для цього просто потрібно додати ще одну картку, вказавши її реквізити в поле поруч.

2. Каса банка. Ви можете оплатити послуги користування кредитом в будь-якому відділенні банку на території України.

Дострокове погашення та відстрочення оплати за позикою

Оскільки далеко не завжди у позичальників є можливість у визначений термін знайти всю суму грошей для погашення позики, Маніфою використовує просту і зручну схему продовження терміну кредитування. Для того щоб відстрочити платіж на 15 днів, досить зайти в Особистий кабінет і оплатити нараховані з моменту початку користування позикою відсотки. Після цього термін онлайн кредиту автоматично перерахується.

Доступна позичальникам сервісу Money4you і можливість достроково розрахуватися з кредитором. При цьому платити потрібно буде тільки за ті дні, які ви фактично користувалися позикою.

Прострочення і штрафи

При формуванні прострочення, на тіло кредиту нараховуються штрафні відсотки в розмірі 3% на добу. Штраф нараховується з першого дня прострочення без пільгового періоду.

Контактні дані

 • Компанія: OOO «МАНІФОЮ»
 • Адреса: 03150, місто Київ, вілиця Казимира Малевича, б. 87
 • Email: info@money4you.com.ua
 • Телефон: 0 800 330 024
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до OOO «МАНІФОЮ» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про OOO «МАНІФОЮ»

Анна
27.06.2021

Воспользовалась этим сервисом онлайн после того как отказали в МФО которое рядом с моим домом. Мало того, что я там отстояла пол часа и на меня все смотрели как на дуру, так еще и без объяснения причин не выдали займ. После этого я сразу начала искать в интернете варианты. Наша этот сайт, все сделала как и советовали. Заполнила несколько анкет на кредит. На этом сайте я заполнила 3 анкеты. В 2 получила отказ и одобрение в мани фор ю. Очень довольна.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми