Містер Кеш (Mistercash)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»

Компанія Містеркеш надає фінансову допомогу жителям України за допомогою швидких позик. Практично в 90% кредит буде підтверджений і відправлений на картку всім, кому це необхідно. MisterCash має всі необхідні ліцензії та дозволи, тому вони працюють з усіма соціальними верствами громадян.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»
Сума
до 15000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.5%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Рішенням проблеми в складній життєвій ситуації є швидке оформлення позики в інтернеті від мікрофінансової компанії Містер Кеш. Необхідно всього лише заповнити онлайн анкету та скласти заявку, вказавши в ній необхідні вам умови. При досягненні взаємної згоди з позикодавцем, потреби обох сторін будуть задоволені в повній мірі. Варто зазначити, що отримання коштів в таких умовах відбувається так само оперативно, як подача заявки та прийняття рішення. Може бути проведений навіть експрес займ на карту онлайн всього за кілька хвилин.

MisterCash – нова МФО в Україні. Це маловідомий мікропозик, тобто сервіс онлайн кредитування, що з’явився в 2019 році. Містер Кеш дає можливість отримати гроші на Вашу банківську карту протягом декількох хвилин. Дана нова МФО працює повністю онлайн 24/7. Тому клієнти завжди можуть отримати цілодобовий кредит, якщо терміново потрібні гроші.

Для нових клієнтів діє акція – знижка 70% на перший мікрокредит з квітня 2020 року.

Переваги MisterCash

Для отримання грошей в кредит від компанії Tengo вам знадобиться:

 • простий інтерфейс при заповненні анкети;
 • новим клієнтам перший займ під 0,01%;
 • швидка обробка заявки;
 • можливість достроково погасити онлайн кредит без штрафів;
 • процедура подачі заявки максимально автоматизована і спрощена;
 • кредит на суму від 100 до 15 000 гривень;
 • платформа працює без вихідних;
 • технічна підтримка 24/7.

Крім очевидних переваг, особливістю отримання кредиту від МФО Mister Cash є те, що відсотки за користування такими позиками істотно відрізняються від можна придбати у відділеннях банків. Як не дивно, цей фактор відіграє на руку позичальникові, адже переплата за фактом виявляється менше, якщо брати онлайн займи (на карту або рахунок). Те ж саме стосується використання кредитних карт. Тому онлайн позики від Mister Cash виглядає вельми привабливо для їх користувачів.

МістерКеш, як і компанії MyCredit і ZeCredit видає онлайн кредити позичальникам з поганою кредитною історією. Що само по собі є незаперечним плюсом для багатьох клієнтів МФО.

Умови отримання позики від Містер Кеш

 • повноліття на момент заповнення заявки на кредит;
 • наявність паспорта громадянина України та коду ІПН;
 • робочий мобільний номер телефону;
 • наявність активної карти будь-якого банку України.

Щоб оформити експрес позику від Містер Кеш

Вам не потрібно кататися по місту в пошуках офісу фінансової установи, попутно викидаючи на вітер гроші на бензин і дорогоцінний час. Щоб отримати терміновий мікрозайм достатньо оформити заявку і трохи почекати відповіді. По суті, для отримання такого кредиту навіть немає необхідності знаходитися біля комп’ютера вдома або на роботі – оформити заявку можна навіть з мобільного пристрою, на зразок смартфона або планшета.

Також, в скарбничці незаперечних плюсів користування позиками через інтернет знаходиться і той факт, що для оформлення заявки не потрібно отримання додаткових довідок. Тобто можна отримати гроші до зарплати без довідок і застави. В такому випадку необхідні дані тільки тих документів, які у більшості людей знаходяться під рукою, а конкретно ІПН і паспорт.

Ще однією відмінною особливістю вирішення фінансових труднощів шляхом позику коштів через інтернет-заявку від “містер Кеш” є те, що схвалення на отримання таких кредитів отримують практично всі претенденти. Гроші до зарплати отримують в тому числі люди, яким раніше відмовляли банки в отриманні кредитних коштів. Крім того, деякі не мають можливості підтвердити документально свої доходи, а відповідно і платоспроможність. У таких випадках онлайн кредити від Mister Cash дуже практичні.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»
 • Адреса: 03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
 • Email: help@mistercash.ua
 • Телефон: 0 800 750 584
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»

Ангелина
06.08.2021

Брала кредит в этой компании. Выдали 6000 гривен. Хочу сказать спасибо компании, что не бросили когда возникли проблемы при заполнении заявки, все рассказали, проконсультировали, помогли правильно заполнить. обьяснили все максимально простыв языком. Два дня назад удачно закрыла. Очень быстро, оплатила с карты и получила подтверждение закрытия задолжености. Очень рекомендую именно эту компанию, так как я и раньше брала кредиты, но в другие компаниях, но там было ужасное обслуживаение. Здесь все супер!
Алла
29.06.2021

Найчесніша компанія мфо з усіх де я брала гроші
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми