Містер Мані (Mister Money)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.4/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ФК Містер Мані

Сервіс Mister Money надає короткострокові кредити онлайн на карту, а саме Надання коштів у позику в тому числі на умовах фінансового кредиту. Мінімальна сума кредиту складає 100грн, максимальна - 6000грн. Мінімальний термін для погашення - 1 день. Максимальний термін першого платежу оплати відсотків - 30днів. Максимальний термін погашення позики - 60днів.

Умови і онлайн-заявка до ФК Містер Мані
Сума
до 6000 грн.
Термін
до 60 днів
Відсоткова ставка
від 1.7%
Вік
від 18 до 70 років
Оформити заявку

Переваги Містер Мані

  • Просто.Заявка на отримання кредиту проста і зрозуміла. Складається з мінімум найбільш необхідних полів. Все, що Вам буде необхідно при першому заповненні заявки - це паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і Ваша банківська карта.
  • Круглодобово 24/7.Сервіс працює постійно, цілодобово. Кредит можна отримати або сплатити і вночі і вдень і у вихідний і у святковий день. Не витрачайте час на планування витрат. Беріть, коли треба. Повертайте коли є що.
  • Автоматично. Сервіс працює онлайн автоматично. В момент заповнення анкети - тільки Ви і кабінет Містер Мані. На заповнення анкети Вам знадобитися 3-4 хвилини. Містер Мані подумає 2-3 секунди і скаже, що кредит погоджено. Ну або не погоджено ). Ще 2 хвилини Ви будете читати договір на сайті і впишете sms-код, який прийде на телефон. Містер Мані ще подумає ще 1 секунду, і в цей час гроші прийдуть на Вашу банківську карту.

Сума, термін погашення і ставки по кредиту від Mister Money

Сервіс Mister Money надає короткострокові кредити онлайн на карту, а саме Надання коштів у позику в тому числі на умовах фінансового кредиту. Мінімальна сума кредиту складає 100грн, максимальна - 6000грн.

Мінімальний термін для погашення - 1 день. Максимальний термін першого платежу оплати відсотків - 30днів. Максимальний термін погашення позики - 60днів.

Максимальна річна ефективна відсоткова ставка, розрахована, відповідно до Постанови НБУ №16 - 67941%. Клієнтом має право достроково перервати договір кредитування, а також продовжувати термін дії договору необмежену кількість разів, сплативши нараховані відсотки на дату погашення.

Додаткові платежі в будь-якому вигляді з клієнта не стягуються.

Контактні дані

  • Компанія: ТОВ ФК "Містер Мані"
  • Адреса: 03067, м.Київ, бульвар Вацлав Гавела, 4
  • Email: info@mrmoney.com.ua
  • Телефон: 0(800)750-395
  • Сайт:
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ФК Містер Мані залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ФК Містер Мані

Віталій
26.07.2021

Самий класний сервіс. Простий. Не передзвонюють. Не вимагають сканів документів. Була незначна прострочка 17 днів. Не трешили, але повернути просили часто. Зараз у мене прострочка в декількох компаніях. В БКІ історія підпорчена. Але містер мані видає. Коли гасив прострочений кредит, говорив з операторами чи зможу отримати ще. Сказали, якщо прострочка не більше 30 днів, ймовірність отримати повторний кредит 99% . Не збрехали. Говорили, що до 30 дня прострочки займається містер мані. Дуже лояльно. Після 30-го передають в зовнішню службу.
Степан
22.07.2021

Мені підходить ця компанія. Брав у них вже 7 разів. 1 раз допустив прострочку на 5 днів. Пішли на поступки і пробачили нарахування штрафів.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми