MicroCredit

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

ТОВ «Мікрокредит»

MicroCredit – українська фінансова компанія, заснована у 2010 році, основним напрямком діяльності якої є надання фінансових послуг у галузі малого споживчого кредитування. На сьогодні MicroCredit є одним з ключових гравців мікрокредитування завдяки ефективним підходам у вирішенні нагальних фінансових питань, безумовному досвіду та довірі десятків тисяч вдячних клієнтів.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «Мікрокредит»
Сума
до 10000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.8%
Вік
від 21 до 75 років
Оформити заявку

Microcredit – мікрофінансова організація, яка надає порівняно великі позики (в порівнянні з іншими МФО) і з мінімальним пакетом документів.

Хто може отримати кредит в Microcredit

  • пенсіонери;
  • студенти;
  • клієнти з сірою або неофіційною зарплатою;
  • клієнти без поручителів;
  • клієнт в декреті.

Також для позичальників допускається погана кредитна історія. Отримати кошти в компанії можна на будь-які потреби: це може бути кредит до зарплати, кредит на відпустку, кредит на ремонт або на дрібну побутову техніку.

Переваги компанії Microcredit

Як ми і говорили раніше, в компанії Microcredit відносно високий поріг виплат: тут займ можна отримати до 25 000 гривень. Причому перший кредит можна взяти теж на досить велику суму – 8 000 гривень. Зазвичай мікрофінансові організації обмежуються 3-ма тисячами.

Також слід зазначити, що в компанії вітається ануїтет, або виплата кредиту частинами. Це досить зручно: одна з найпоширеніших проблем, які виникають у клієнтів при співпраці з МФО – це короткий термін, в який потрібно виплачувати кредит. Особливо болісно це відчувається, якщо сума, яку потрібно віддати, перевищує 40% місячного доходу.

Крім цього, у компанії є 30 відділень: якщо ви не можете або не хочете оформляти кредит онлайн, то ви завжди зможете забрати кредит готівкою в одному з офісів Microcredit.

Умови кредиту в МФО Microcredit

В МФО Microcredit видають позики від 500 до 25 000 грн на різні потреби. Для новачків діє обмеження по сумі в 8 000 грн. Процентна ставка варіюється від 1,25% до 1,57% в день, в залежності від обраного терміну кредиту, суми та інших умов.

Повертати позику можна до 1 року. Середній термін розгляду заявки – 8 хвилин. Схвалення при цьому отримують 90% клієнтів.

Для оформлення кредиту потрібен лише номер паспорта та ІПН.

Як оформити заявку на кредит в Microcredit: покрокова інструкція

Якщо ви будете оформляти заявку через відділення мікрофінансової організації, процес оформлення заявки не складе для вас праці. Все, що вам буде потрібно, це взяти з собою паспорт та ІПН і слухати вказівки менеджера.

Оформлення заявки онлайн забере у вас близько 10 хвилин. Але перед тим, як заповнювати її, рекомендуємо розрахувати суму до повернення і дату погашення заборгованості за допомогою кредитного калькулятора.

Для почав вам потрібно буде оформити заявку на сайті. Це можна зробити натиснувши на кнопку «Отримати гроші» або «оформити кредит». При першому зверненні ви можете це зробити на головній сторінці, скориставшись слайдерами. При наступних зверненнях всі дії ви можете здійснювати в особистому кабінеті.

При заповненні в електронну форму заявки потрібно буде ввести всі запитувані дані, вказавши актуальну інформацію про себе.

Щоб переконатися, що саме ви володієте зазначеної в анкеті банківською карткою, на ній буде заблокована випадкова сума до 1 грн. Далі на сайті МФО відкриється форма, в якій необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад 0,43). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу. Після цього ваші кошти будуть розблоковані в автоматичному режимі, менш ніж за дві хвилини.

Якщо рішення по заявці буде позитивним, вам потрібно буде погодитися з умовами договору. Ви можете зробити це в особистому кабінеті або перейти по посиланню, яке прийде на вказану в анкеті email. Після цього гроші в автоматичному режимі будуть переведені на картку.

Як оплатити кредит в Microcredit

Ви можете погасити кредит в будь-який час, але не пізніше зазначеного терміну в кредитному договорі. Залишок по кредиту ви можете дізнатися в особистому кабінеті.

Виплата по кредиту відбувається двома способами: через термінал самообслуговування Приват24 або через особистий кабінет. Звертаємо вашу увагу на те, що через особистий кабінет кошти зараховуються швидше. Через термінал гроші можуть доходити протягом трьох банківських днів.

Прострочення і її наслідки

Якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно, ви можете скористатися пролонгацією договору, зробити це можна через особистий кабінет.В такому випадку термін дії кредиту буде продовжений без штрафів.

У разі невиплати боргу МФО залишає за собою право нарахування пені та штрафів, а також передачі справи про позичальника колекторам за замовчуванням.

Контактні дані

  • Компанія: ТОВ «Мікрокредит»
  • Адреса: 04074, м, Київ, вул. Автозаводська, буд. 24, корпус 2, офіс 412
  • Email: info@microcredit.ua
  • Телефон: 0 (800) 30 60 50
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «Мікрокредит» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «Мікрокредит»

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми