Ленили (Lenily)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

TimeTo Sp. z o. o.

Lenuly кредит це сервіс, який видає мікропозики на карту онлайн цілодобово. Тому отримати тут термінові кредити вночі або у свята не складе труднощів.

Умови і онлайн-заявка до TimeTo Sp. z o. o.
Сума
до 50000 грн.
Термін
до 365 днів
Відсоткова ставка
від 1%
Вік
від 18 до 65 років

Lenily не є мікрофінансовою компанією, банком або кредитором, це платний сервіс з підбору онлайн позик. Сервіс надає платну підписку З ПІДБОРУ МФО. Наявність підписки не гарантує отримання позики. Вартість платної підписки 7,5 євро. Дана сума знімається кожні 15 днів.

Чим краще конкурентів?

Lenily - це сервіс для підбору позик під запити потенційного позичальника. Компанія з високою точністю підбере пропозиції, які влаштують клієнта. І з найбільшою часткою ймовірності будуть схвалені кредитує стороною. За свої послуги Компанія стягує плату, але не змушує продовжувати підписку тих, хто більше не потребує обслуговування. Її можна скасувати на будь-якому етапі. Лінелі-розвивається сервіс підбору кредитів, який працює в онлайн-форматі. Він відрізняється рядом особливостей:
 • висока точність підбору мікропозик, які відповідають вимогам клієнта;
 • може підібрати, як мікрокредит до зарплати, так і повноцінний позику на тривалий термін, тому що працює з безліччю фінансових компаній;
 • робота з сайтом відбувається цілодобово, тому кожен знайде час, щоб вирішити свої фінансові проблеми;
 • співробітниками будуть згадані акції та промокоди, що діють в даний момент в кредитних компаніях;
 • < li class="instruction_list">співробітниками будуть згадані акції та промокоди, що діють в даний момент в кредитних компаніях;
 • для реєстрації необхідно мінімум даних: контакти (електронна адреса поштової скриньки і номер телефону), а також карта від будь-якого банку країни (для оплати послуг);
Відгуки про Lenily виключно позитивні, незважаючи на те, що функціонал сайту-пошуковика платний. При цьому в цих же відгуках не раз згадується, що перші 7 днів підписки не обійдуться клієнту ні копійки.

Загальні умови отримання кредиту в Lenily

Взяти кредит в Lenily можна після оформлення підписки. Для цього слід зареєструватися і увійти в Особистий кабінет. Оплатити абонентський внесок можна з будь-якої карти від банків країни. Обов'язково вона повинна належати заявнику. Розмір плати за кожні 15 діб використання 10,5 Євро. Після оформлення підписки в Особистий кабінет користувача стануть надходити індивідуальні пропозиції. Чим точніше були заявлені вимоги, тим швидше алгоритми підберуть потрібний вид мікрокредиту. Отримати можна:
 • від 5 до 50 тис;
 • на термін від доби до 1 року;
 • під ставку від 0,01% в день (підбирається індивідуально згідно з тарифами кредитує сторони).
 • постійні сумлінні позичальники мають право оформити позику на суму до 20 000 гривень з 50% - ою знижкою;

Щоб оформити кредит в Lenily, слід враховувати особливості підбору клієнтів. Ними можуть стати:

 • бути громадянином України;
 • вік від 18 до 65 років;
 • з паспортом та ІПН на руках;
Сервіс обіцяє підібрати підходящу позику вже через 15 хвилин, після початку роботи з новим клієнтом.

Як отримати позику в Lenily?

Щоб отримати гроші, клієнту потрібно:
 • оцінити пропозиції сервісу;
 • дочекатися відповіді і підписати договір;
 • отримати гроші на карту.

Як оплатити кредит в Lenily?

Переказ коштів сервісу здійснюється за допомогою карти. З неї оплата буде зніматися кожні 15 діб. Погашення мікрокредиту в кожній окремій компанії пропонується різними способами. Це може бути: карта, банківський переказ, термінали. Сам сайт знаходиться у володінні офіційної компанії TimeTo Sp. z O. o. з місцезнаходженням у Глівіцах. Вона має дозвіл на підприємницьку діяльність.
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до TimeTo Sp. z o. o. залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про TimeTo Sp. z o. o.

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми