Квіку (Kviku)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.8/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

Квіку

МФО Kviku займається видачею позик на кредитні віртуальні картки, випуск та обслуговування яких не вимагає від їх власників ніяких витрат.

Умови і онлайн-заявка до Квіку
Сума
до 15000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 0,01%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Як оформити в Kviku кредит

При цьому максимально можлива сума позик за такими картками визначається в процесі розгляду кожної заявки. А щоб оформити такий віртуальний гаманець достатньо часу менше хвилини. Крім того, якщо позичальник повернув борг протягом 50 днів, то він не буде платити ніяких відсотків.

Оформлення позики відбувається буквально за хвилину. Для цього на головній сайту МФО Kviku досить клікнути на кнопку “Оформити карту” і відповісти на п’ять запитань анкети, також вказавши свої паспортні дані.

У разі, якщо заявка на кредит буде схвалена, на телефон позичальника буде відправлено смс яка містить угоду і код. Після цього згаданий договір потрібно підписати використовуючи висланий код і електронний підпис. У підсумку, підписаний представником МФО Kviku, а також реквізити відкритої віртуальної кредитної картки позичальникові будуть на його контактний email. І як тільки ця карта буде активована, через обліковий запис на інтернет ресурсі Kviku, позичальник отримує можливість стежити за рухом коштів по своєму віртуальному рахунку, оплачувати з нього покупки або послуги.

Крім того, в 2018 році у користувачів Kviku зьявилася можливість розплачуватися і в офлайн магазинах. Це можна робити після прив’язки віртуальної кредитної картки до мобільного девайсу за допомогою Samsung Pay або ж Apple pay.

Хто може отримати кредит в Kviku

МФО Kviku надає позики на віртуальні кредитні карти всім повнолітнім громадянам України, при наявності у них:

 • ІПН;
 • джерела стабільних доходів;
 • позитивної кредитної історії.

Отже, якщо все це у потенційного позичальника є, можна сміливо кликати по кнопці “Оформити карту” і приступати до анкетування. В процесі заповнення анкети, потрібно буде поділитися наступними персональними даними:

 • прізвище ім’я по батькові;
 • серія та номер паспорта;
 • дата народження;
 • ІПН;
 • адреса e-mail.

У підсумку на свій контактний телефон позичальник отримає смс-ку яка містить код перевірки. Його потрібно буде ввести в форму на сайті, тим самим підтверджуючи свою згоду на отримання віртуальної кредитки.

Після надання згоди з умовами угоди МФО направляє позичальнику ще одне повідомлення з даними для доступу в особистий кабінет, і реквізитами кредитного рахунку. У кабінеті позичальника можна:

 • детально прочитати угоду;
 • дізнатися про пропозиції по кредиту;
 • ознайомитися зі способами розрахунків за кредитом.

У підсумку, зареєструвавшись один раз, позичальник продовжує взаємодію з МФО за допомогою персонального аккаунта. Більше йому нічого заповнювати не доведеться.

Однак, звертаючись за новим кредитом в МФО Kviku, пам’ятайте, що його фахівці перевіряють кредитне минуле всіх своїх позичальників. Хоча, це зовсім не означає, що прохачі з поганим кредитним минулим або зовсім без нього, не можуть претендувати на надання кредиту. Якщо всі дані будуть заповнені вірно, то ймовірно, кредит буде виданий. Але, все ж краще реально оцінити свої фінансові сили, а вже потім йти за віртуальною кредиткою.

Контактні дані

 • Email: support.ua@kviku.com
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Квіку залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Квіку

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми