Кредит Бокс (Creditbox)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.9/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

Сервіс Кредит Бокс, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Н.А.ГРУП»

Creditbox надає своїм клієнтам доступ до довгострокових позик. З цією метою в МФО створена кредитна програма Taksa. З її допомогою кожен бажаючий може взяти гроші в борг, швидко і навіть не виходячи з дому. Оформляється позику за 15 хвилин в онлайн режимі.

Умови і онлайн-заявка до Сервіс Кредит Бокс, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Н.А.ГРУП»
Сума
до 20000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 2.3%
Вік
від 18 до 65 років

Як оформити онлайн-заявку в “КредитБокс”

Онлайн-позика на сайті МФО оформляється за 10-15 хвилин: 5 хвилин на оформлення заявки, 5 хвилин на очікування рішення, 1 хвилина на отримання грошей на банківську карту.

Перед початком оформлення позичальник вибирає необхідну суму і термін (продукт “Standart “до 20 тис.грн строком до 30 днів або довгостроковий кредит “Taksa” до 100 000 тис. грн строком до 36 місяців). Після вибору в кредитному калькуляторі автоматично відобразиться підсумкова сума кредиту, дата крайнього платежу і сума переплати.

Приклад розрахунку онлайн-позики в CreditBox

Оформляючи перший кредит онлайн, клієнт отримує пільгові умови і при оформленні позики на 2000 грн за 10 днів переплатить всього 2 грн, заплативши 2002 грн. Річна процентна ставка складе 3,66%.

Повторні позики оформляються під 1,6% в день. У такому випадку, оформивши онлайн-позику на 2000 грн на 14 днів позичальник заплатить 448 грн нарахованих відсотків. Щоденні процентні нарахування складуть 32 грн. Загальна сума для погашення – 2448 грн.

Переваги

У мікрофінансової організації “КредитБокс” крім вигідних умов є ряд інших переваг:

  • Працівники компанії не дзвонять при оформленні кредиту родичам або співробітникам позичальника для звірки даних;
  • Рішення з видачі позики приймається за 5 хвилин;
  • Цілодобова робота дозволяє оформляти кредити в будь-який час доби, у вихідні та свята; Відсоток отримання кредиту становить 95%; Автоматична пролонгація терміну;
  • Можливість дострокового погашення без оплати додаткових комісій і штрафів.

У чому ще переваги МФО? У максимальному захисті даних клієнта і конфіденційності. Розглянемо детальніше:

  1. Потужний захист завдяки двофакторній авторизації;
  2. Захист даних за допомогою сучасного надійного шифрування;
  3. Дані не передаються третім особам.

Пролонгація

Крім цього, клієнт може скористатися пролонгацією позики. Для цього необхідно сплатити нараховані відсотки за фактичну кількість днів використання кредитних коштів. Продовження почнеться автоматично на термін рівний початковому кредитному періоду. Позичальник може проводити пролонгацію необмежену кількість разів.

Висновок

Компанія CreditBox пропонує клієнтам прості і швидкі кредити на вигідних умовах, з оформленням за 10-15 хвилин. Високий відсоток схвалення заявки дозволяє не турбуватися про отримання грошей і в разі форс-мажорних обставин користуватися послугою пролонгації.

Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Сервіс Кредит Бокс, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Н.А.ГРУП» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Сервіс Кредит Бокс, ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «Н.А.ГРУП»

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми