Качай Гроші

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.3/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 3 )

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Качай Гроші – український онлайн сервіс миттєвого мікрокредитування на карту, за допомогою якого можна швидко отримати суму від 500 грн — 5 000 грн

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
Сума
до 5000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 0.01%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Качай Гроші – сучасний, перевірений і простий онлайн-сервіс з видачі кредитів на карту. З його допомогою можна отримати мікрозайм на банківську картку 24 години на добу 7 днів на тижденья

При наявності паспорта та коду ІПН клієнт зможе отримати суму від 500 грн до 5 000 грн при першому зверненні на термін до 30 днів.

Фірма “Качай Гроші” працює з 2018 року. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи видано в березні 2018 року. Компанія також відома як kachay groshi, качайгроші, качай гроші кредит, качайгроши.

Кредити видаються зі ставкою 1.5% в день за перший кредит, кожен наступний 1.9%. Але для кожного окремого позичальника може бути визначена особиста кредитна ставка. Це може бути кредит під 0%, якщо ви новий клієнт. Або ж знижка 30%, 50% займ. Також компанія часто використовує прокомокоди. Що б знайти промокод Качай Гроші найбільш ефективним способом є спосіб зв’язатися з менеджером сервісу за допомогою сторінки в Фейсбук. У такому випадку співробітник компанії знайде вам найактуальніший і найвигідніший промокод, якщо він є в наявності.

Як розрахувати кредит

Орієнтовна сукупна вартість кредиту в грошовому вираженні розраховується за формулою: (сума кредиту) гривень плюс (сума кредиту) гривень помножена на (Відсоток за користування кредитом (в день)% помножена на (Термін користування кредитом) днів.

Переваги компанії Качай Гроші

Компанія стверджує, що гарантує вам:

1. Високий ступінь захисту персональних даних. Інформація про Клієнта не передається третім особам без його згоди. Виняток – ситуації і випадки, які передбачені законодавством.

2. Прозорість роботи. У будь-який час доби Ви можете в Особистому кабінеті бачити наявність поточної заборгованості по кредиту, а також отримати звітність про всі нарахування і транзакції в вашому обліковому записі (особистому кабінеті)

3. Чи потрібна застава для отримання позикових коштів? Застава не потрібна, для взяття грошей оцінка майна не здійснюється.

4. Можливість пролонгації. У разі, якщо Ви не можете погасити вчасно отриманий займ, “Качай Гроші” дає можливість його продовження. Більш детально про пролонгацію кредиту уточнюйте у менеджера або на сайті компанії. Посилання на сайт компанії є в розділі “контакти” цієї сторінки.

5. Немає додаткових фінансових зборів. Іншими словами вам не “втюхають” додатково страховку, яку потрібно буде сплатити окремо, або не зніматимуть частину коштів за переклад на вашу карту.

6. Можливість погашення кредиту достроково. Можна достроково погасити кредит. Для цього вам необхідно заплатити відсотки за позику. Але тільки за ті дні, протягом яких Ви користувалися кредитними грошима.

7. Гарна робота з клієнтами. Компанія стежить за своєю репутацією і реагує на всі відгуки. У разі наявності негативного досвіду у клієнта, організація “Качай Гроші” намагається виправити ситуацію в позитивну сторону і залагодити негативне враження про себе. Вам можуть подарувати бонуси або промокод на подальші позики. Такою роботою з клієнтами можуть похвалитися хіба що Дінеро або Бистрозайм.

8. Цілодобова служба підтримки. Для уточнення будь-яких питань з кредитування можна зателефонувати на гарячу лінію і отримати швидку відповідь на своє питання!

Погашення мікрокредиту в Качай Гроші: основні положення

Погасити борг можна в кілька способів:

 • Оплата своєю карткою (ви просто перекинете потрібну суму з вашої зарплатної або кредитної карти на карту компанії).
 • У терміналах поповнення (наприклад, через термінали Приватбанку – там потрібно вибрати розділ “Інші послуги”).
 • Оплата моментально через сервіс Pogashay.com.ua. Можна оплатити з чужої картки.
 • Банківський переказ за реквізитами компанії (їх можна знайти на сайті Качай Гроші).

Будьте уважні, при погашенні мікрокредиту. Позичальник може платити комісію за перерахування коштів Кредитодавцю, згідно з тарифами обраного банку або фінансової установи. Але це не правило компанії Качай, а всього лише можливий випадок за послуги банку.

 • Як повертати гроші? – одним платежем в останній день користування кредитом.
 • Дострокове погашення. Допускається без додаткових плат і штрафних санкцій з коригуванням платежу за фактичний термін користування онлайн кредитом.
 • Субсидії, на які споживач має право: Податковий режим застосовується на загальних підставах (в разі неповернення кредиту). Споживач може отримати докладну інформацію з цих питань по гарячій лінії податкової служби за телефоном 0800501007 або на сайті http://sfs.gov.ua.

Недоліки пропонованої схеми кредитування

Основний недолік це короткостроковість пропонованої позики. А також підвищені відсотки за використання. Але ці мінуси нівелюються тим, що для надання мікрокредиту вам не потрібно надавати довідку про доходи або заставу. Також кредитна історія майже не впливає на отримання грошей.

Продовження онлайн кредита

В екстрених ситуаціях, коли клієнт розуміє, що погашати швидкий кредит нічим, він може продовжити його на час від 14 днів до 30 днів. Зробити це можна безкоштовно в особистому кабінеті. Щоб активувати послугу пролонгації, потрібно сплатити відсотки за дні фактичного користування грошима.

Як тільки ви здійсните оплату за дні користування позикою, ваш кредитний договір триватиме. При цьому у вас не виникне прострочення, а кредитна історія, як і раніше залишиться позитивною.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»
 • Адреса: 04050, г. Київ, Ильєнко Юрія, дім 18Б, офіс 204
 • Email: info@kachay.com.ua
 • Телефон: (044) 337 67 27
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «КАЧАЙ ГРОШІ»

Черкассы
28.01.2022

Очень удобно и просто получить нужную вам сумму в крайне необходимых ситуациях!
Вадим
30.07.2021

Брал кредит, так как нехватало денег сделать тест на Ковид. Нужно было 2000 гривен на пару дней. Дали под 0% и я переплатил всего лишь 3 гривны. Очень выручили, спасибо!
slavkun
19.07.2021

Звернувся до компанії за кредитом ще пів року назад, підкупило, що оформити позику можна за лічені хвилини. Зараз продовжую користуватися їх сервісом. В разі якщо погашаю кредит раніше, не нараховується пеня, скільки днів користувався, за стільки й сплачуєш. Дуже зручно, як на мене, завжди в вільному доступі інформація про закриті та активні кредити в особистому кабінеті. Постійно отримую на телефон смс з промокодами зі знижками та вигідними пропозиціями. В просрочку не входжу, бо не хочу зіпсувати відносини з компанією та й з колекторами немає бажання говорити.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми