Гофінго (Gofingo)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

Сервіс ГОУФІНГОУ

Gofingo — мікрофінансова організація, яка діє на території Києва та інших регіонів України. Компанія видає гроші на банківські карти, тому отримати кошти можна в день звернення і не виходячи з дому. Щоб оформити позику онлайн в Гофінго, достатньо заповнити форму на сайті із зазначенням основних даних і дочекатися відповіді, що надійде протягом декількох хвилин. Заявка обробляється автоматично, після схвалення кошти практично відразу перераховуються на карту. Зверніть увагу на деякі обмеження за віком, сумою і терміном кредитування — перш ніж взяти позику, потрібно перевірити ці параметри.

Умови і онлайн-заявка до Сервіс ГОУФІНГОУ
Сума
до 10000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 0.5%
Вік
від 18 до 65 років

Особливості кредитування

Щоб отримати кредит в Гофінго, достатньо обрати терміни і суму та перейти до оформлення заявки. Клієнтам, які бажають взяти кредит в Gofingo, надається особистий кабінет, який містить інформацію за отриманими кредитами. Надалі ви зможете отримувати великі суми під менший відсоток, а оформлення позики буде займати менше часу.

Оформлення заявки в Гофінго проводиться в три етапи:

 • заповнення анкети із зазначенням паспортних даних, реквізитів картки та додаванням електронних копій документів;
 • очікування відповіді від МФО;
 • проведення операції по перевірці картки;
 • отримання грошей — після смс-підтвердження ретельно вивчається і підписується договір в електронному форматі, а гроші автоматично зараховуються на карту.

У компанії Gofingo легко взяти суму грошей в день подання заявки. Вносити платежі за кредитом можна через розрахунковий рахунок за допомогою банківської каси, або миттєво через особистий кабінет на сайті фінансової організації. Виплачувати позику можна частинами або за один раз. Головна умова компанії — своєчасне внесення платежів і дотримання умов договору.

Як повернути кредит Гофінго?

 • Банківською картою. Необхідно увійти в особистий кабінет і натиснути кнопку "Погасити". Оплата буде проведена картою, прив'язаною до вашого профілю.
 • У терміналі ПриватБанк. Просто вкажіть реквізити компанії Gofingo і внесіть гроші. Обов'язково вкажіть свій номер телефону, щоб ми бачили, від кого надійшла оплата.
 • У касі банку. Відвідайте відділення найближчого банку, надайте касиру реквізити нашої компанії і зробіть платіж. Не забудьте вказати свої ПІБ та ІПН.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «ГОУФІНГОУ»
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Хорива, 1А
 • Email: info@gofingo.ua
 • Телефон: (044) 390 30 31
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Сервіс ГОУФІНГОУ залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Сервіс ГОУФІНГОУ

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми