Форза Кредит (Forzacredit)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 4 )

Сервіс Форза Кредит, ФК «ФОРЗА»

Форза кредит – це повністю автоматизований онлайн сервіс з видачі мікрокредитів на карту громадянам України. Оформлення заявки відбувається в режимі онлайн, клієнтам цієї компанії немає необхідності відвідувати офіс, отримати гроші до зарплати можна, не виходячи з дому.

Умови і онлайн-заявка до Сервіс Форза Кредит, ФК «ФОРЗА»
Сума
до 22000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.99%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Сервіс мікропозик до зарплати Форза повністю автоматизований, він працює в цілодобовому режимі без вихідних. На оформлення заявки потрібно мінімум часу. Рішення по ній приймається практично миттєво. Аналіз кредитоспроможності клієнта виконується за 3 хвилини, без зайвих перевірок і довідок про доходи. Навіть при першому зверненні терміновий кредит на карту можна отримати всього за 15 хвилин. При повторних зверненнях весь процес отримання грошей на карту займає 2-3 хвилини.

Умови позики від Forza Credit

 • Сума мікропозики: 500-10000 гривень (є можливість збільшення ліміту).
 • Термін позики: 5-30 днів.
 • Відсоткова ставка: 0,01% до 1,85% в день.
 • Варіанти отримання: банківська карта, рахунок в банку.
 • Термін розгляду заявки: 3 хвилини.
 • Поручителі і застава не потрібні.
 • Є можливість дострокового погашення кредиту.
 • Необмежена кількість продовжень терміну мікрокредиту.

Компанія Forza Credit кілька кредитних продуктів. Це кредит на карту “15 днів 0,01%” і тариф “Лояльний”. Різниця між ними в термінах і процентній ставці. Більш детально з умовами ви можете ознайомитися на сайті компанії, перейшовши на їх сайт натиснувши на кнопку оформлення позики.

МФО Форза кредит видає позики на карти банків України та банківські рахуноки. Заявку можна оформити як з персонального комп’ютера, так і зі смартфона або планшета. Можливості подачі заявки в телефонному режимі немає. Щоб отримати кредит на карту онлайн потрібно паспорт, мобільний телефон і банківська карта Visa або Mastercard. Надавати довідки про дохід, поручителів або заставу немає необхідності.

Вимоги до позичальників МФО Форза

До позичальників в МФО Форза пред’являється мінімум вимог. Гроші до зарплати надаються громадянам України віком від 18 до 70 років.

Для оформлення онлайн заявки потрібно паспорт, номер ІПН. У клієнта в обов’язковому порядку повинна бути карта Visa або Mastercard, випущена на території України. Карта в обов’язковому порядку реєструється в системі і використовується сервісом для ідентифікації позичальника.

Документи для отримання кредиту на карту

Сервіс Forzacredit надає позики в режимі онлайн. Отримати гроші в борг може будь-який громадянин України, місце проживання значення не має. Єдині документи, що потрібно для оформлення заявки, це паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду,. Довідки про доходи, інші документи, поручителі або заставу не потрібні.

Як взяти онлайн займ

 • Щоб отримати онлайн позику від Форза кредит вперше буде потрібно всього 10-15 хвилин. При першому зверненні в Форза необхідно створити особистий кабінет, вказавши свій номер і підтвердивши його працездатність ввівши код з смс.
 • Наступним кроком необхідно верифікувати банківську карту. Для цього на карту будь-якого українського банку на рахунку повинно бути не менше 1 грн (знадобиться для прив’язки). З вас знімуть будь-яку суму до 1 гривні. Цю суму потрібно буде ввести в якості коду в особистому кабінеті.
 • Далі позичальникові потрібно буде заповнити інформацію у собі. Важливо вказувати тільки достовірні дані, так як саме відомості, які не відповідають дійсності, є найпоширенішою причиною відмов.

Заявка розглядається в автоматичному режимі. Якщо вона буде схвалена, клієнту сервісу Форза кредит потрібно буде підписати договір шляхом введення СМС-коду. Після цього гроші надійдуть практично миттєво. При наступних зверненнях гроші в борг можна буде отримати за 5 хвилин.

При оформленні повторного позики користувачеві потрібно лише подати заявку. Буде потрібно вказати бажані параметри позики, інформацію про себе і ввести дані карти. Також постійні клієнти можуть отримати знижки на мікрозайми. Компанія надає знижки на кредит від 20% до 70% для своїх постійних клієнтів.

Бонуси і система лояльності

У компанії Форза є бонусна система за наведених нових клієнтів. Ви отримаєте промокод на наступний кредит в розмірі -30% за приведеного клієнта.

Для того, щоб запросити друга вам потрібно виконати одну просту дію – усно порекомендувати йому взяти швидкий кредит в нашій компанії. Відправляти посилання в SMS або на email не потрібно.

При цьому одному, якого ви запрошуєте, необхідно успішно заповнити заявку і отримати швидкий кредит. При оформленні позики йому слід чітко ввести ваші дані: прізвище, ім’я та мобільний телефон. Номер і ваша банківська карта, на яку прийде винагороду, обов’язково повинні бути закріплені за вашим аккаунтом на forzacredit. Іншими словами для отримання винагороди ви обов’язково повинні бути клієнтом “Форза”.

Особистий кабінет

Відразу після реєстрації на сервісі Forza Credit користувач отримує доступ в особистий кабінет. Логіном для входу в нього служить номер мобільного телефону. За допомогою цього сервісу можна в будь-який час доби оформити заявку на новий онлайн займ, відстежувати його стан. Є лічильник тарифів. В особистому кабінеті можна переглянути інформацію щодо поточного займу, оплатити його або пролонгувати. Також є можливість задати питання співробітникам служби технічної підтримки.

Способи отримання мікрокредиту від МФО Форза Кредит

Сервіс Forza дає можливість отримати потрібну суму за 10 хвилин. Клієнтам цієї компанії доступні 2 варіанти отримання коштів:

 • Онлайн кредит на карту.
 • Банківський рахунок.

Спосіб отримання грошей вибирається на етапі оформлення онлайн заявки. Вся сума термінового позики надходить клієнту МФО Forza Credit практично миттєво. Попередньо необхідно підписати договір за допомогою СМС-коду.

Способи погашення

Щоб погасити позику в МФО Forza, необхідно увійти в особистий кабінет. Для погашення мікрокредиту можна скористатися кількома способами:

 • Онлайн оплата через LIQPAY, Portmone, iPay, EasyPay, PayHub за реквізитами компанії.
 • Погашення через Приват24.
 • Оплата через термінали EasyPay, City24, 2Click, Система :), 24NonStop.
 • У відділеннях банків України за реквізитами компанії.

У відповідному розділі особистого кабінету є докладна інструкція по поверненню заборгованості. У разі виникнення проблем або питань можна звернутися в службу техпідтримки.

Дострокове погашення

Якщо у клієнтів Forza є можливість зробити платіж раніше дати закінчення терміну позики, сервіс надає таку можливість. Повернути позику можна в будь-який момент. При цьому оплачується тільки поточна сума заборгованості. Штрафних санкцій та додаткових платежів за дострокове погашення позики не передбачено.

Продовження позики

Клієнти МФО Форза можуть продовжувати термін позики необмежену кількість разів. Якщо немає можливості погасити мікрокредит вчасно, позичальникові необхідно пролонгувати кредит. Для цього потрібно сплатити нараховані на поточний момент відсотки і підтвердити продовження терміну. Для її оформлення зв’яжіться з фахівцями МФО, зателефонувавши на гарячу лінію або написавши в особистому кабінеті. Дата погашення позики автоматично переноситься на обумовлену кількість днів. Відмінною особливістю МФО Форза є можливість продовження прострочених позик.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ "ФК "Форза"
 • Адреса: 03057, г. Киев, ул. Вадима Гетьмана, 6А, приміщення А6-03
 • Email: ceo@forzacredit.com.ua
 • Телефон: 0800300770
 • Сайт:
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Сервіс Форза Кредит, ФК «ФОРЗА» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Сервіс Форза Кредит, ФК «ФОРЗА»

Влад
14.08.2021

удобно что есть пролонгация, не хватало немного погасить - продлил и все ок, без штрафов и нервов
Анатолій
03.08.2021

Звертайся до ФорзаКредиту декілька раз. Сподобалась наданна якість обслуговування. Мені як постійному клієнту часто надають знижки, як мінімум 30%. Один раз виникла проблема з оплатою кредиту, але оператор з чату допоміг її вирішити. Хороша компанія.
Світлана
25.07.2021

Не поганий сервіс, все дуже просто, навіть з великою просрочкою пішли на зустріч і чекали, побільше би таких людей з розумінням
Таня
13.07.2021

Компания нравится. Поддержка сотрудников в консультировании и оформлении предложений компании оперативная — отвечают всегда быстро и по делу ( даже ночью). Накануне проявили лояльность — прислали промокод на большую скидку. Предложение было интересным, поетому воспользовалась. Выражаю искренюю благодарность компании)
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми