Кредит Ап (CreditUP)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 4 )

Сервіс CreditUP

Кредит Ап - мікрофінансова організація, мета якої видавати кредити онлайн на невеликі грошові суми. Наш сервіс надає короткострокові кредити під певний відсоток. Рішення про видачу кредиту - за 8 секунд після заповнення онлайн заявки. Гроші на карту банку перераховуються за 1 хвилину.

Умови і онлайн-заявка до Сервіс CreditUP
Сума
до 5000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.9%
Вік
від 18 до 60 років

Чому саме CreditUP

 • Доступність. Узяти кредит у Кредит Ап онлайн може кожен громадянин України, у якого є активна банківська карта, паспорт і ідентифікаційний код. Не має значення стаж роботи і рівень доходу позичальника. Навіть якщо Ви студент, пенсіонер або маєте погану кредитну історію, у вас є усі шанси отримати кредит онлайн.
 • Прозорість. Спеціальний калькулятор, розміщений на головній сторінці сайту, дозволяє побачити розмір відсоткової ставки і суму, яку знадобиться погасити у результаті.
 • Незалежність від графіку. Немає необхідності виділяти вільний час для того, щоб відвідати банк. Оформити кредит онлайн (Україна) можна у будь-який час доби, зручний Вам.
 • Система лояльності. За користування онлайн-сервісом Кредит Ап Ви отримуєте бонуси, які надалі використовуються для погашення боргу. Отримайте можливість компенсації своїх витрат і економте ще більше!
 • Індивідуальний підхід. Кожен користувач сайту, залежно від своїх потреб, може вибрати суму і період кредитування. Експрес-кредит на суму до 3500 гривен в мікрофінансовій організації CreditUP можна узяти на строк до 30 днів.

Цей фінансовий портал - це гідна альтернатива банківським кредитам, простіша і швидша. У нас не працюють оператори, які стануть перевіряти інформацію про Ваше місце роботи і рівень доходів. Оформити кредит онлайн в Кредит Ап можна за лічені хвилини. Якщо заявка подається уперше, Ви зможете скористатися вигіднішими умовами, ніж пропонують інші онлайн-ресурси.

Як взяти кредит - легко!

Ми не висуваємо жорстких умов тим, хто хоче отримати кредит на картку онлайн. Ми готові видати вам кредит, якщо:

 • Вам вже виповнилося 18 років. Ми піклуємось щоб Ви приймали лише сумлінні рішення
 • У Вас є банківська картка. Підходить картка будь-якого банку України
 • У Вас є паспорт та ІНН. Ми не вимагаємо більше ніяких документів
 • Ви повідомите нам Ваші номер телефону та email. Вони будуть Вашим ідентифікатором в системі.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «Веллфин»
 • Адреса: м.Київ, вул.Героїв Севастополя, 48
 • Email: info@e-groshi.com
 • Телефон: 0(800) 60-35-61
 • Сайт:
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Сервіс CreditUP залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Сервіс CreditUP

Марина Крутько
04.08.2021

Пользовалась раза 4 данными услугами, всем довольна. Брала по 1500 грн на 3-5 дней, процент относительно невысокий к погашению. И главное, можно взять через телефон ,что для меня очень удобно, так как я постоянно в движении. Спасибо. Если что, буду рекомендовать знакомым.
Наташа Лепле
20.07.2021

Очень удобно, когда вдруг нужны средства, а под рукой ни карты, ни друга:) Все в онлайне, выдача за считанные секунды - никуда не идешь, не звонишь - просто нажимаешь кнопку и деньги у тебя на счету.
Лариса Мартынюк
23.06.2021

Быстрый кредит. Минимум усилий - максимальный результат. Все делаю онлайн, что очень удобно. Деньги ждать максимум 20 минут. Может потребуется время для регистрации, но это делается один раз. Вы создаете личный кабинет, где хранятся ваши данные и ваша кредитная история, поэтому в следующий раз получала кредит еще быстрее. То, что лучше не допускать просрочки, надеюсь понимают все. Удачи.
Александр
21.06.2021

Всегда был противником кредитов, тем более онлайн. Но сложилась ситуация, когда пришлось взять кредит. Выбрал CreditUP. Вернее, так получилось, что с промокодом получил скидку, поэтому взял деньги здесь. Процентная ставка здесь высокая, если бы не промокод обратился бы в другое место. Вернул понятное дело вовремя, даже немного раньше. Можно обращаться, все прозрачно. Подпишитесь на их рассылку, чтобы знать про действующие акции.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми