Кредит Плюс (CreditPlus)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 0 )

Сервіс Кредит плюс

CreditPlus - сервіс онлайн-кредитування. Заявки обробляються у режимі 24/7. Ми надаємо гроші за 7-15 хв. Перший кредит - до 15 000грн під 0,01%. Повторний до 25 000грн під 1,99%

Умови і онлайн-заявка до Сервіс Кредит плюс
Сума
до 25000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 0.01%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Кредит Плюс — це онлайн сервіс з видачі кредитів на карту для громадян України. Призначений для вирішення ваших фінансових проблем і працює цілодобово. Будь то споживчий кредит, автокредит, рефінансування або просто гроші до зарплати. Вибирайте суму і термін позики, заповнюйте заявку і отримуйте ваш онлайн кредит або позику на карту.

Але все ж компанія відома як сервіс кредитів до зарплати, іншими словами – послуги актуальні для тих, хто потребує грошової підтримки на короткий термін (зазвичай до 30 днів).

CreditPlus UA працює на ринку з 2017 року. ТОВ «Авентус УКРАЇНА» (компанія належить цьому товариству) є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом. Сервіс в народі також відомий як кредит плюс, кредит + , credit + , kredit plus, кредитплюс, kreditplus та безліч інших.

Онлайн кредит в наш час?

Так як наша квола банківська система “налагодити дихає”, банки 100 раз подумають перш ніж видати кредит, але не варто опускати руки шанс є у кожного. Послуги компанії підходять для людей, яким банки не видають позику. Особливо якщо у вас:

  • Погана кредитна історія (напевно, саме частий принцип звернення);
  • Є непостійний заробіток (Можна навіть неофіційний);
  • І ви є громадянином України з пропискою.

Якщо у вас все в порядку з цим і 3 пунктами ваші шанси на отримання кредиту дуже високі. До речі процентна ставка за такими кредитами одна з найнижчих в Україні і становить в середньому 1% в день! Для порівняння в Німеччині вона становить 1,43%. Непогано так?

Як взяти мікропозику від Кредит Плюс

Вибирайте суму і термін на сайті (посилання на сайт є на цій сторінці), сайт працює цілодобово, заповнюйте онлайн заявку і чекайте позитивної відповіді.

Хто може отримати кредит онлайн в CreditPlus в 2020 році?

1. Щоб оформити кредит в цій МФО, ви повинні бути в віці від 21 років, і не більше 65.

2. Наявність паспорта громадянина України, та ідентифікаційного номера.

3. Наявність у вас банківської карти, з робочим терміном дії, і сумою на пластиковій картці не менше 5 гривень (для автоматичної перевірки валідності – працездатності).

В основному це стосується споживчих кредитів, кредитів на ремонт, відпочинок, навчання, але які не перевищують 15 000 гривень. Тому той, хто думає, що в Україні нелья завзялися кредит вночі дуже помиляється. На щастя, на даний момент, за 10 хвилин ви можете отримати швидкий позику за паспортом в будь-який час доби. Кількість банків зменшується з кожним днем, а що цікаво кількість МФО росте як на “дріжджах”. Цікаво з чим це пов’язано?

А що пропонує Credit Plus?

Останнім часом з’явилося дуже багато МФО (Мікро Фінансова Організація), на нашому сайті GdeCredit, вони надані у великій кількості. Credit Plus, як і більшість інших, надають два види цілодобового онлайн позики:

  • Позики на карту (Найзручніший);
  • Позики готівкою (Менш зручний).

Як і було зазначено вище онлайн займ на карту і зручний і дешевий, і його можна отримати цілодобово! Процентна ставка у таких позик починається від 0% в день для нових клієнтів. І нікуди йти не потрібно! Найголовніше, щоб у вас балу карта будь-якого Українського банку. Бувають же ситуації, коли терміново потрібні гроші? На покупку, лікування, повернути тривалий борг або просто з ранку голова болить, а грошей немає! Тут вам на допомогу прийдуть “Позика на карту” від Кредітплюс у яких до речі час розгляду від 8 хвилин.

Відгуки про компанію

Тут, на нашому сайті, ви можете залишити свій відгук про роботу компанії. Відгуки носять інформаційний характер і можуть бути написані будь-яким бажаючим. На сайті будуть представлені відгуки боржників про компанію Кредит Плюс Україна, а також відгуки і характеристики роботи сервісу від співробітників і клієнтів.

Контактні дані

  • Компанія: ТОВ “Авентус Україна”
  • Адреса: 03062, г. Киев, проспект Победы 90-А
  • Email: info@creditplus.ua
  • Телефон: 0 (800) 753-363
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до Сервіс Кредит плюс залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про Сервіс Кредит плюс

Залиште відгук першим !

Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми