CLY

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.5/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ТОВ "ЗАЙМЕР"

CLY – мікрофінансова організація, яка спеціалізується на видачі коротких онлайн кредитів на суму до 5 900 гривень. Все що Вам при собі потрібно мати для отримання кредиту це мобільний телефон, паспорт і будь-яку банківську карту для отримання грошей.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ "ЗАЙМЕР"
Сума
до 5900 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 2%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Чому CLY?

У CLY дуже проста анкета з мінімальною кількістю полів для заповнення.

  • Миттєве схвалення кредиту. автоматична система прийняття рішень за лічені секунди розгляне Вашу заявку і прийме рішення про видачу Вам грошей.
  • Швидкий переказ грошей завдяки. використанню прямих договорів з платіжними системами Visa і MasterCard - гроші на Вашій карті будуть протягом 5 хвилин після прийняття системою рішення про видачу кредиту.
  • Кредитна історія більше. не має великого значення! Середній рівень схвалення становить 87,5% а це значить що Ваші шанси на отримання кредиту просто величезні в незалежності від Вашої кредитної історії.
  • Нам довіряю десятки тисяч Клієнтів. Ми завжди йдемо на зустріч Клієнту і розробляємо системи лояльності під кожного з Вас. Нас рекомендують друзям, і ми пишаємося цим. Ми в найкоротші терміни готові допомогти всім, хто потребує фінансової підтримки.

Як взяти гроші

Виберіть суму і термін кредиту

Для цього за допомогою нашого онлайн калькулятора виберіть необхідну вам суму і термін кредиту. Якщо ви вже користувалися нашими послугами, тоді просто подайте заявку через особистий кабінет – це забирає мінімум часу. При кожному повторному зверненні максимально доступна сума кредиту зростатиме разом з вашим кредитним рейтингом

Заповніть ваші анкетні дані

Далі заповніть просту анкету-заявку, це забере у вас близько 10 хвилин. Після цього Наша система обробить ваші анкетні дані і надішле рішення за заявкою до особистого кабінету.

Перевірка вашої банківської картки

Нам необхідно переконатися, що саме ви володієте банківською картою, тому на зазначеній картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн, після чого вам необхідно буде вказати точну суму з копійками (наприклад: 0,36) в полі перевірки. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС з вашого банку (якщо у вас підключена ця послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії вашого банку. Ми ніколи не знімаємо ці гроші з вашого рахунку, вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

Отримайте гроші на картку

Після підписання кредитного договору в особистому кабінеті гроші автоматично будуть переведені на вашу картку.

Контактні дані

  • Компанія: ТОВ "ЗАЙМЕР"
  • Адреса: 04071, м. Київ, Подільський район, вул. Ярославська, буд. 5\2В
  • Email: info@cly.com.ua
  • Телефон: +380 44 390 03 32
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ "ЗАЙМЕР" залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ "ЗАЙМЕР"

Александр
20.07.2021

Оформил небольшую сумму, всего 600 гривен в режиме онлайн. Деньги поступили на мою карточку в этот же день в течение часа. Но случайно получилось так, что просрочил выплату на два дня. Порадовало, что никакие проценты переплачивать не пришлось, мелочь – а приятно. Исходом событий доволен, компанию могу смело рекомендовать!
Алена
20.07.2021

Как хорошо, что существуют такие организации по микрокредитам как CLY, я не знаю чтобы я делала, если бы мне ИИ непорадила подруга. Кредит оформили моментально, через онлайн кабинет, все четко и через полчаса у меня на карте были деньги.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми