СС Лоун (CCLoan)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.7/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 5 )

СС ЛОУН

«CC ЛОУН» – це міжнародна фінансова компанія, яка працює на ринках Іспанії та Грузії. «CC ЛОУН» надає сучасний і простий онлайн сервіс кредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на вашу банківську картку за максимально короткий час, де б ви не знаходилися. СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 100 до 15 000 грн терміном до 30 днів. Щоб оформити онлайн кредит, достатньо лише знати дані свого паспорта, ІПН, банківської картки і мати при собі мобільний телефон.

Умови і онлайн-заявка до СС ЛОУН
Сума
до 20000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.99%
Вік
від 18 до 70 років
Оформити заявку

СС Лоун – це нове слово в сфері кредитування. Унікальний онлайн-сервіс дозволяє українцям отримати мікрокредит в максимально стислі терміни і при мінімумі необхідних вимог. Компанія видає кредити, як готівкою, так і онлайн. Позики надаються шляхом перерахування необхідної суми на розрахунковий рахунок клієнта або через популярні платіжні системи. Все що потрібно для того, щоб отримати гроші – доступ до мережі інтернет, телефон і паспорт громадянина України.

У зв’язку зі своїм незвичайним назвою на англійський манер, компанію в народі називають по-різному. Вона відома як сслоан, сісілоан, сісілоун, сс лоан, сс лоун, кклоан, sisiloun, ссілоун, сісілонг, слоан кредит і безліч інших, зіпсованих в народі, назв. Але все ж найпоширеніше і звичне це сісілоан юа.

Незважаючи на важку економічну ситуацію, компанія СС Лоун продовжує видавати перший онлайн кредит всім новим клієнтам під 0%.

Переваги співпраці з CCLoan

 • Швидкість обслуговування (мікропозик оформляється в лічені хвилини, а на схвалення заявки у експертів МФО йде не більше 10 хвилин);
 • Можливість пролонгації кредиту, у разі якщо погасити позику в строк не виходить (при бажанні час користування мікропозик можна продовжити на 5, 10, 15, 20, 30 днів);
 • Невисока процентна ставка за користування кредитними коштами;
 • Можливість достроково погасити кредит без штрафних санкцій;
 • Процедура максимально автоматизована і спрощена;
 • Кредит на суму від 400 до 15 000 гривень;
 • Платформа працює без вихідних;
 • На сайті розміщено зручний онлайн-калькулятор, який дозволяє заздалегідь прорахувати наскільки вигідний моментальний кредит онлайн;
 • Кілька способів отримання і повернення позики – що дозволяє підібрати найбільш зручні кожного клієнта.

Для того щоб оформити мікрокредит на Сісілоун необхідно:

1. Натиснути на кнопку у нас на сайті (посилання на сервіс компанії), заповнити невелику онлайн-заявку;

2. Визначитися з сумою позики, часом користування позиковими засобами;

3. Відправити запит кредитного спеціаліста компанії;

4. Дочекатися позитивного результату;

5. Отримати гроші зручним способом.

Компанія пропонує моментальні кредити до зарплати всім громадянам України віком старше 18 років незалежно від місця їх проживання. Що б отримати гроші до зарплати онлайн не потрібно надавати оригінали документів або приїжджати в офіс компанії. Досить вказати необхідні відомості в онлайн-заявці. Підтверджувати дохід або зайнятість теж не потрібно. Сайт СС Лоун приймає заявки цілодобово і без вихідних.

Умови мікрокредитування в сслоан кредит:

 • МФО пропонує позику на суму від 100 до 15 тисяч гривень;
 • Відсоткова ставка за користування позиковими засобами в день становить 1,65%;
 • Для нових клієнтів перший кредит під 0%;
 • Наявність паспорта та коду ІПН;
 • Наявність робочого мобільного телефону;
 • Робоча карта будь-якого банку України або номер рахунку для отримання грошей.

Яку суму можна отримати звернувшись вперше?

Ті клієнти, які звертаються в СС Лоун вперше, можуть отримати швидкий кредит в сумі до 6000 гривень терміном на 30 днів. Позичальники, які вже мають позитивну репутацію в компанії, має право розраховувати на суму до 15000 гривень і збільшений термін погашення позики. Кінцева вартість позики також залежить від того, чи має клієнт досвід взаємодії з сервісом, оскільки відсотки для таких позичальників знижуються.

Способи погашення позики на ccloan ua:

1. Також, в скарбничці незаперечних плюсів користування позиками через інтернет знаходиться і той факт, що для оформлення заявки не потрібно отримання додаткових довідок. Тобто можна отримати гроші до зарплати без довідок і застави. В такому випадку необхідні дані тільки тих документів, які у більшості людей знаходяться під рукою, а конкретно ІПН і паспорт.

2. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти Visa / MasterCard. Погасити кредит таким способом можна в будь-який день тижня в будь-який зручний час;

3. В особистому кабінеті за допомогою банківської карти Visa / MasterCard. Погасити кредит таким способом можна в будь-який день тижня в будь-який зручний час;

4. За допомогою терміналів самообслуговування EasyPay або ж iBox;

5. Відправивши гроші банківським переказом на розрахунковий рахунок МФО.

Вимоги до позичальників:

 • Наявність мобільного телефону;
 • Ідентифікаційний код;
 • Громадянство України;
 • Наявність банківського рахунку або карти будь-якого банку України;
 • Вік старше 20 років.

Компанія не вимагає застави або поручителів для мікрокредитування. Всі вимоги для отримання позики максимально прості і зрозумілі. Це дозволяє в стислі терміни отримати потрібну суму і впоратися з фінансовими труднощами.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «СС ЛОУН»
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6
 • Email: help@ccloan.com.ua
 • Телефон: 0 800 75 0027
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до СС ЛОУН залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про СС ЛОУН

Вадим
06.08.2021

Очень удобный сервис займов о котором я узнал от рекомендации друзей. У меня плохая кредитная история, но это никак не повлияло на одобрение заявки. И вообще теперь традиционо когда нуждаюсь в деньгах я заполняю анкету тут и почти всегда одобряют. Все пучком!
Богдан Курбас
05.08.2021

Приемлемые условия, если надо сумма до зп, можно брать, выплачивать просто, уже второй раз воспользовался.
Леонид
02.08.2021

Нужны были срочно деньги, в банке обратился- не дали(( Тут без проблем по нормальным условиям получил через 15 минут на карту
Иван Торский
12.07.2021

Нужны были деньги срочно, в банк идти времени не было, решил попробовать что такое кредит он-лайн. Поузнавал у знакомых, рассказали про этот сервис, тут реально все просто, без кучи документов и все можно сделать он-лайн. Очень удобно.
Коханова Ольга
09.07.2021

Обратилась в компанию с вопросом о рефинансировании. Во всех банках отказали т.к. плохая кредитная история. Через час вышла на сделку. Выдали 6500 под 0.5% в день. Закрыла все долги перед банками и съездила на неделю в отпуск. Спасибо за помощь.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми