Кешбері (Cashberry)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.7/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 1 )

ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс"

Мікрофінансова компанія Cashberry (також відома як Кешбері) з 2016 року надає мікрокредити до зарплати в Україні. Максимальний обсяг – до 13000 гривень на термін до 14 днів.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс"
Сума
до 15000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1.14%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Що потрібно для отримання позики до зарплати від Кешбері

Все що потрібно щоб взяти гроші до зарплати онлайн – вихід в інтернет, паспорт громадянина України, ІПН і робоча банківська карта. До речі, не варто боятися відправляти в компанію свої документи (скріншоти або копії): Кешбері гарантує їх збереження і конфіденційність на 100%. Плюс, немає бюрократії: обумовлений раніше обсяг грошей відповідальна особа переводить на банківську карту (не стягуючи ніяких комісій).

У Кешбері діє тариф для нових клієнтів. При першому зверненні за мікрокредитом клієнт отримує безвідсоткову позику. Тобто для новачків ставка по кредиту 0,01% в день. А для постійних клієнтів МФО Кешбері, які вчасно погашають свої зобов’язання, компанія часто надає різні знижки і бонуси у вигляді знижених відсотків або кешбеку.

Чим частіше ви берете кредит онлайн на карту від Cashberry, тим нижче ваша процентна ставка. За певні дії в системі Кешбері ви отримуєте бонусні бали: правильно заповнена анкета, виданий кредит на карту, погашення позики без прострочення. Вам доступно 6 рівнів в рамках програми лояльності. Піднімаючись між рівнями, ваша процентна ставка падає від 1,71% * до 1,14% * в день.

Що таке безвідсоткові позики від Cashberry

Фізична особа може отримати, для використання у власних цілях, кошти на безвідсотковій основі – завдяки дії Бонусної програми “Перший кредит під 0,01%”.

Максимальна сума першого мікрокредиту для нових клієнтів 5000 гривень.

Компанія надає всім новим клієнтам можливість отримати онлайн кредит на карту з процентною ставкою по кредиту 0,01% в день.

Вимоги для отримання онлайн позики

 • Постійну реєстрацію на території України.
 • Мобільний телефон.
 • Електронна пошта.
 • Банківську карту будь-якого банку України.

Також вік позичальника повинен перевищувати 18 років.

Документи для отримання позики

Ні поручителів, ні зайвої паперової тяганини, – нічого цього сервіс не вимагає від майбутнього власника коштів. Тільки паспорт громадянина України та ІПН.

Як взяти онлайн кредит на картку

Клієнту навіть не потрібно відволікатися від своїх справ: роботи, відпочинку або сім’ї. Щоб взяти потрібну суму в борг і оформити онлайн заявку на кредит, досить:

 • Успішно пройти реєстрацію на сайті (займає близько 2-3 хвилин).
 • Заповнити анкету (не більше 10 хвилин): спочатку визначитися з обсягом коштів і тривалістю позики, після (в самій заявці) вказати паспортні та особисті дані, адреса реєстрації + проживання та іншу загальну інформацію. Важливо! Не забути підписати договір смс-кодом.
 • Як тільки фізична особа отримує попереднє схвалення анкети, йому буде потрібно завантажити декілька зображень в персональному кабінеті. Це головний розворот паспорта і з реєстрацією, фото розкритого розвороту того ж документа.

Увага! Для отримання онлайн кредиту на карту від Кешбері необхідно верифікувати вашу банківську картку. Верифікація – це міра безпеки, яка дозволяє переконатися, що саме ви є власником картки. Для цього на вашу карту буде заблокована випадкова сума (до 1 грн). Цю суму вам необхідно вказати в якості перевірочного коду при реєстрації. У разі, якщо ваш банк запитує додаткове підтвердження активності по карті – вкажіть код з СМС. Після цього – верифікація завершена, а гроші будуть розблоковані протягом декількох хвилин.

Особистий кабінет

Він в рази полегшує для користувача взяття позики і подальшої співпраці з мікрокредітной організацією Cashberry. Наприклад, в ньому набагато простіше і швидше можна:

 • заповнити анкету (завантажити на сайт фото необхідних документів);
 • повернути гроші;
 • моніторити, скільки і коли було взято засобів.

Також тут клієнт бачить потенціал своїх можливостей запозичення (наскільки швидко зростає сума мікрокредиту за рахунок участі в Бонусної програмі компанії).

Способи отримання кредиту

Сьогодні компанія видає термінові позики виключно на карти Visa або MasterCard, які повинні бути:

 • випущені банком, що працює в Україні;
 • мати на рахунку більше 1 гривні (для верифікації);
 • не бути соціальними: карти для виплат пенсій або інших посібників не підходять.

Способи погашення

Cashberry не тільки надає швыдкі займи без відмови і перевірок, клієнтам з поганою кредитною історією, а й дає можливість погашення суми найрізноманітнішими способами:

 • Через термінал: iBox, EasyPay, City24;
 • Вашої банківською картою: Visa або MasterCard;
 • За допомогою інтернет-банкінгу: Приват24, Альфа-банк, Ощад24 і інші;
 • У відділенні банку за реквізитами компанії.

Послуги доступні в особистому кабінеті.

Дострокове погашення кредиту

Така можливість є, в будь-який час – на 5,7 або 10-й день користування кредитом. Скільки саме залишилося заплатити організації, людині можна подивитися в кабінеті.

Продовження позики

Несвоєчасна виплата заробітної плати, непередбачені витрати, – причин, через які позичальник не в силах віддати мікрокредит точно в строк, буває безліч. Але дана компанія зводить всі проблеми клієнтів нанівець, надаючи можливість пролонгації онлайн кредитів (максимально – 3 рази). Щоб продовжити кількість днів користування готівкою, потрібно:

При першому ж зверненні МФО надає клієнту високоякісний сервіс, оперативність і новітній підхід!

Юридична інформація

ТОВ “Фінансова компанія інвест фінанс”. Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту факторингу. Ліцензія нацкомфінпослуг № 1680 від 16.05.2017 (безстрокова). Кредит на строк до 30 днів на суму до 15000 гривень. Реальна річна відсоткова ставка від 3,71% до 37956,39%.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс"
 • Адреса: 01021, Україна, м.Київ, вул.Кловський узвіз, б.7, приміщення 103
 • Email: info@cashberry.com.ua
 • Телефон: +38 044 280 28 17
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс" залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ "Фінансова компанія "Інвест Фінанс"

Андрей
15.07.2021

Блогодарен CASHBERRY зато что он есть и выручает когда срочно нужно программа лояльности есть я всем рекомендую им пользаваться и сам им пользуюсь.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми