Бистрозайм

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.9/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ТОВ «Служба миттєвого кредитування»

МФО Бистрозайм видає мікрокредити або так звані гроші до зарплати на всій території України. Це невеликі за сумою кредити на короткий термін – до 30 днів. Позичальник може отримати гроші цілодобово на пластикову карту будь-якого банку України.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «Служба миттєвого кредитування»
Сума
до 15000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 2%
Вік
від 18 до 70 років
Оформити заявку

Компанія Бистрозайм одна з найбільших компаній пропонують швидкі кредити онлайн. Компанія була заснована в Запоріжжі і отримала ліцензію в 2013 році. Є однією з “старожилів” ринку мікрокредитування. Також відома як bistrozaim, бістро займ.

Умови отримання швидкого кредиту від Bistrozaim

Що б отримати позикові кошти відданої мікрокредітной організації потрібно відповідати деяким вимогам. Ми перерахуємо основні з них нижче:

 • Наявність паспорта та коду ІІН.
 • Наявність пластикової карти.
 • Адреса email.
 • Вік позичальника від 18 років і до 75 років.
 • Термін від 7 до 30 днів.

Як отримати мікрокредит від Бистрозайм

Онлайн займ на карту – легкий варіант вирішити термінові фінансовий потреби. Швидко займ пропонує відвідувачам отримати онлайн кредит на карту будь-якого українського банку в будь-який час доби і навіть у свята.

Крім паспорта з місцевою пропискою і українським громадянством бажаючим отримати онлайн кредит потрібна тільки банківська карта. На неї і переведуться позикові кошти на це зазвичай йде близько 5-20 хвилин.

Більшість українців має карту ПриватБанку. Їх використовують для отримання зарплат, стипендій, пенсій, соціальних виплат. МФО Бистрозайм пропонує отримати онлайн кредит на карту Привату або будь-яку іншу, що відкриває широкі можливості в дистанційному отриманні позик.

Процедура отримання позики за допомогою нашого сервісу гранично проста. Дотримуйтесь інструкцій і ви зможете отримати кошти вже через кілька хвилин:

 • Натисніть на кнопку “Оформити позику” вгорі цієї сторінки.
 • У вікні, компанії вам потрібно вибрати суму і термін і натиснути на зелену кнопку оформлення.
 • Далі вам потрібно буде зареєструватися: ввести електронну пошту, номер телефону, ім’я, придумати пароль, підтвердити обробку даних натиснувши на відповідний повзунок.
 • Наступним етапом вам відкриється вікно з анкетою на кредит онлайн, де потрібно ввести паспортні дані, ІПН і щомісячний дохід (чим більше інформації ви вкажете – тим вище шанс на схвалення кредиту).
 • Після введення цих даних вам залишається чекати рішення.

Також можна отримати кредит готівкою в відділенні компанії. Але варто враховувати, що відділення є не у всіх містах України. Взяти мікрокредит в Києві, або таких великих містах як Харків, Одеса, Миколаїв, Львів не вийде. Відділень там просто немає. З цього кредит онлайн на карту найоптимальніший варіант.

Чому кредит від Bistrozaim так зручний

Особливістю термінових позик від компанії Bistrozaim є швидкість обробки заявки і надання коштів на карту. Гроші видаються онлайн на карту в день звернення. На обробку вашої анкети йде від 5 до 20 хвилин. Новий клієнт може отримати перший кредит під 0,01% на суму до 3000 гривень. А з використанням промокодом умови можуть бути ще більш приємними. Дана МФО лояльна до позичальників, і при отриманні мікропозик практикується спрощене оформлення, що дозволяє займати гроші без поручителів з поганою кредитною історією.

З плюсів варто відзначити швидку спрощену реєстрацію. Можливо це одна з найкоротших анкет без завантаження фото і контактів родичів.

Також компанія Бистрозайм пропонує свої позичальникам безліч акцій і програм лояльності. Серед популярних “Приведи друга”, кешбек, кредити під 0%.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ «Служба миттєвого кредитування»
 • Адреса: 69037, м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25
 • Email: bistrozaim@bistrozaim.ua
 • Телефон: 0 800 507 570
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «Служба миттєвого кредитування» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «Служба миттєвого кредитування»

Олександр
17.07.2021

Хороший сайт й низькі % на кредит 👍👍👍 Одне,що засмучує 😣 це те,що поступово піднімають кредитний ліміт ... А так все на високому рівні 👍👍👍
Marina650
01.07.2021

Редко пользуюсь наличкой, мне удобнее картой, очень понравилось, что в Быстрозайме есть такая возможность оформлять на карту.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми