Алекс Кредит (Alexcredit)

кредиты онлайн
Рейтинг: МФО 4.9/5 рейтинг кредитов онлайн (оцінок: 2 )

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Компанія Alexcredit вийшла на ринок онлайн-кредитування з місією звільнити свого клієнта від метушні, яка завжди супроводжує послуги кредитування. Ми працюємо професійно. Кожен, хто хоче швидко отримати гроші онлайн на будь-яку банківську карту України, може відправити нам заявку в будь-який час. Приклад розрахунку процентної ставки: при першому кредиті в 1000 грн на 10 днів сума до сплати складе 1006,40 грн. APR - 1038%. При повторних кредитах сума до сплати складатиме 1175,40 грн., APR - 1070%.

Умови і онлайн-заявка до ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»
Сума
до 12000 грн.
Термін
до 30 днів
Відсоткова ставка
від 1%
Вік
від 18 до 65 років
Оформити заявку

Сервіс мікрокредитування Алекс Кредит – це зручна і проста система онлайн позик. Вона приходить на допомогу українцям в тому випадку, якщо гроші до зарплати потрібні якомога швидше, і часу на пошук необхідної суми по знайомим і родичам немає.

Ніяких довідок про доходи, ніякої застави або поручительства – десять хвилин, і гроші вже у вас на особистому банківській картці. Або готові для отримання в будь-якому пункті видачі експрес переказів. Терміновий мікрокредит до зарплати – гарна підмога, якщо не вистачає грошей на важливі і термінові покупки, а до зарплати ще тиждень або більше. Алекс Кредит (AlexCredit) – це торгова марка, під якою на українському ринку працює компанія ТОВ «АЛЕКСКРЕДІТ».

AlexCredit спеціалізується на цілодобових мікрозаймах без довідок, які видаються через інтернет. Тому якщо терміново потрібен швидкий кредит, а до зарплати ще далеко – дана компанія ідеальний варіант Не хочеться присвячувати у свої фінансові складності родичів і друзів? Виручать швидкі позики в AlexCredit!

Цей сервіс працює на всій території України, передбачає прості та зрозумілі умови кредитування, пропонує бонуси для постійних клієнтів, що робить мікрокредитування вигідним. Компанія «АЛЕКСКРЕДІТ» – частина міжнародної фінансової групи, яка працює в семи державах: Данії, Мексиці, Чехії, Польщі, Латвії та Грузії. Головні принципи роботи кредитора – прозорість умов видачі термінових займів, швидке оформлення договірних відносин, відсутність прихованих комісій і платежів.

Необхідні документи щоб одержати швидкий позику

МФО Алекс Кредит пред’являє до потенційних позичальників мінімум вимог. Клієнтами сервісу можуть стати громадяни України від 18-ти років. Максимальний вік обмежений 75-ма роками. Потенційний позичальник повинен працювати, в тому числі можлива і самозайнятість. Компанія Alex Credit також видає термінові позики пенсіонерам і студентам. Як і у інших популярних МФО Гроші Всім і MyCredit – єдиний документ, який необхідний для оформлення онлайн заявки, це паспорт. Довідка про доходи, поручитель і заставу не потрібні. Також знадобиться мобільний телефон, номер якого потрібно буде підтвердити в процесі реєстрації.

Дана мікрофінансових організація працює по всій Україні, місце проживання позичальника значення не має. Незважаючи на те, що надані для оформлення мікрокредиту відомості немає необхідності підтверджувати документально, важливо вказувати тільки достовірні дані. В іншому випадку, заявка, швидше за все, буде відхилена.

Як взяти швидкий займ на карту онлайн

У Алекс Кредит отримати необхідні гроші до зарплати можна протягом 20-ти хвилин. Потенційні позичальники, які збираються скористатися послугами сервісу вперше, повинні зареєструватися. Для цього потрібно буде в режимі онлайн заповнити анкету, яка складається з 4-х блоків. Попередньо вибирається термін і сума мікрозайму. У першому блоці необхідно вказати особисті дані: ПІБ, дату народження та інші відомості. Також потенційний позичальник повинен підтвердити свою згоду з усіма умовами сервісу за допомогою коду з СМС-повідомлення. У наступних блоках анкети потрібно вказати паспортні дані, адреса, відомості про зайнятість і розмірах доходу. Сервіс гарантує захист всіх наданих клієнтом даних.

Важливо розуміти плюси і мінуси компанії:

 • Сума першого кредиту для нових клієнтів обмежена 3000 гривень (але з наступною позикою сума зростає до 12000);
 • Кінцева сума кредиту буде видно відразу на сайті в момент оформлення;
 • Компанія зазначає, коли дата погашення припадає на вихідний щоб зберегти гроші клієнта.

Після подачі заявки в МФО потрібно дочекатися рішення по ній. Заявки розглядаються цілодобово, в більшості випадків відповідь дається за 5 хвилин. Іноді може знадобитися від 5 хвилин до 20 хвилин. Рішення за заявкою надсилається на електронну пошту і в СМС-повідомленні. Після отримання схвалення заявки позичальник повинен перейти в особистий кабінет і завершити оформлення мікрокредиту, слідуючи інструкціям. Договір підписується шляхом введення коду з СМС-повідомлення, особиста присутність в офісі компанії не потрібно. Після цього гроші миттєво переводяться на карту позичальника. Як правило, вони надходять на неї вже через кілька хвилин, але в рідкісних випадках на це може знадобитися більше часу.

Особистий кабінет і реєстрація

Мікрофінансових організація Алекс Кредит надає кожному зареєстрованому користувачу сервісу особистий кабінет. Він доступний відразу після завершення реєстрації. Особистий кабінет Алекс Кредіт надає традиційний набір можливостей. У ньому можна подавати заявку на оформлення мікропозик, переглянути відомості про чинне мікрокредит. Також тут можна за кілька хвилин оплатити онлайн кредит, продовжити його термін.

Є можливість змінити номер телефону (новий номер потрібно буде підтвердити). Але для зміни анкетних даних доведеться звертатися в службу підтримки.

У кабінеті є ваша кредитна історія. В історії зберігається інформація про всі поданих клієнтом заявках. Сервіс «особистий кабінет» доступний 24 години на добу.

Способи погашення мікрокредиту

У компанії можна отримати позику тільки на банківську карту, а для повернення коштів можна скористатися різними способами:

 • Кошти можна переказати з власної банківської карти (на яку отримуєте мікрокредит). В цьому випадку не потрібно нікуди йти, щоб оплатити позику буде потрібно не більше декількох хвилин.
 • Закрити онлайн кредити можна і з “чужої” карти.
 • Через платіжні термінали (IBox і EasyPay), в терміналах ПриватБанку або через Приват24. Для цього потрібно вказати ваш номер кредиту.
 • Через інтернет-банкінг вашого банку, в якому у вас відкритий рахунок. Для цього вам слід здійснити переклад за банківськими реквізитами Алекскредіт.
 • Ще один доступний спосіб оплати – банківського переказу за реквізитами компанії в касі будь-якого банку України. В цьому випадку необхідно попередньо зайти в ваш особистий кабінет і сформувати рахунок.

Пролонгація позики (відстрочка терміну оплати)

При простроченні оплати Алекс кредит нараховує неустойку. Крім того, продовжують нараховуватися відсотки за користування коштами. Щоб уникнути штрафних санкцій, клієнти сервісу можуть скористатися послугою пролонгації. Вона дає можливість продовжити термін позики на термін 10, 20 або 30 днів. Щоб нею скористатися, вам необхідно спочатку сплатити всі нараховані відсотки і внести плату за послугу продовження. Вартість продовження онлайн кредиту буде залежати від її терміну. Вона буде вказана в особистому кабінеті при виборі бажаного періоду.

Для цього необхідно увійти в особистий кабінет і в активному позику вибрати відстрочку виплати. Потрібно буде вказати термін продовження і підтвердити його за допомогою коду з СМС. Після цього для активації послуги потрібно буде оплатити будь-яким зручним способом.

Контактні дані

 • Компанія: ТОВ ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»
 • Адреса: 49044, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Якова Самарського, д. 12А
 • Email: mail@alexcredit.com.ua
 • Телефон: +38 099 618 6464
Просимо клієнтів, які зверталися за мікропозикою до ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ» залишати відгуки.

Відгуки клієнтів про ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

Tost
01.02.2022

Здорово
Людмила
23.07.2021

Микрозаймы получаю только в компании Алекс Кредит, после стольких разочарований эта компания лучше всех. Мне очень нравится что у них это происходи все быстро и удобно, 5 мин и деньги на руках уже.
Читати відгуки про сервіс
Залиште свій відгук
0/5
ваша оцінка
*Заповніть поля форми